Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm feneke pattanásos?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm feneke pattanásos?!

Figyelt kérdés

Friss kapcsolat, még csak ismerkedünk egymás testével, de feltünt, hogy van a fenekén több pici pattanás és néhany nagyobb is. Pedig sokat sportol, jár edzőterembe is, úgy vettem észre, hogy jó minőségű fehérneműi vannak, és mégis.Egyáltalán nem duci, arcán pl egyáltalán nincs semmi gond, nem is tini már (22).Számomra kicsit visszataszító, hogy pont a popsija ilyen, hogy tegyem szóva, hogy ne legyek sértő? Úgy tudom, hogy az izzadástól jön elő, ez azért elég igénytelen dolog, de ezt így mégsem mondhatom neki.

Ötletek?


2017. jan. 20. 11:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
29%
Honnan tudjam, hogy milyen a barátnőd feneke?
2017. jan. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Nyugalom hölgyeim.Nyilván érdekel az egészsége is, csak ott pont azt a példát írtam.


A fenekén annyira azért nem durva, hogy orvos kelljen, de hatán van 1-2, ami szerintem nem múlik el se könnyen, se nehezen.

2017. jan. 20. 11:57
 13/30 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező!


Én a Páromban a NŐT szeretem és nem a popsiját...Egyébként nekem Ő gyönyörű, minden hibájával együtt.


De előfordult már vele is ilyen, és én akkor is boldogan kielégítettem Őt, mert szeretem! és mert tetszik.


Gondolom Te tökéletes vagy...rajtad semmi hiba nincs, nincs túlsúlyod/pattanásod/heged...


Te egy görög isten vagy mi?


Ha majd Te is FELNŐTTÉL, majd megérted!


#3-as voltam

2017. jan. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
94%

Sok ilyenen bőrgyógyászok sem tudnak segíteni,csak szólok előre...

Nekem az arcom is olyan szokott lenni sajnos,néha több,néha kevesebb,kezelem mióta vannak,tehát próbálkozom azért rendben tartani amennyire lehet,de látszanak azért bőven sajnos...

Bőrgyógyász azt mondta,hogy túl sok stressz,plusz ne egyek semmi olyat,ami ezt elősegítheti,magyarán kb. semmit...

Ez nem ilyen egyszerű,genetikából is származik ez bőven,plusz anyagcseréd sem mindegy milyen,és még lehetne sorolni...

nekem például tudom az is befolyásolta ezt,amikor kiskoromban volt egy elég súlyos gyomorproblémám,amit végül nem kellett műteni hálistennek, de akkor felborult a szervezetemben sok minden. Persze az orvosoknak az volt csak a lényeg,hogy maga a probléma megszűnjön,a következmények már nem érdekelték őket,és nem is szóltak róla...

2017. jan. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted mi a fenét tud vele kezdeni? Direkt oda növeszti, hogy téged bosszantson? Nem, ilyen a bőre, jó eséllyel őt is nagyon zavarja, és reménykedik, hogy talál pasit, aki elfogadja így is. Az én pasim 30+-os, és aknés a háta meg a feneke. Engem egyáltalán nem zavar, őt igen, de nem tud vele mit kezdeni. Én meg ekcémás vagyok, pont rohad az arcom több helyen jelenleg is, pedig ovis korom óta folyamatosan bőrgyógyász kezel, túl vagyok 70 féle kenőcsön, két tucat allergiavizsgálaton meg vagy ötféle kizáró diétán. Kicsit jobb, kenegetem, ettől még smirglipapírként is lehetne használni a bőrömet.


Rohadtul szarul esne, ha a pasim nekiállna megjegyzéseket tenni rá, pedig alapvetően az őszinteség híve vagyok. Küzdök ellene, zavar, ez van, nem tudok mit csinálni. Más se hiányzik, minthogy a másik az amúgy frusztráló problémámat a párkapcsolatunk közepére helyezze...


Brrr, te felkúrom magam az ilyen szociálisan gyenge embereken.

2017. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
85%
De miért akarod közölni vele? Nyilván tisztában van vele, hogy olyan.... :D Miért lenne jobb, ha megmondanád neki, hogy olyan a feneke?
2017. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
92%

Szerinted a pattanás igénytelenség? Tudok gratulálni. Szerinted nem próbál vele csinálni valamit? Tudod ez nem tűnik el egy varázsütésre, hiába is remenykedsz ebben. Hisz ha szólsz is neki, hogy ez zavar valószínűleg közli, hogy tud rola es próbál tenni ellene.

Ha meg mindenképp szeretnéd felhozni a témát, akkor szimplán beszélgetés közben tereld ra a témára es kérdezd meg, hogy szokott e használni valamit a hatara es hogy hogy tudnál segíteni neki. Igy talán annyira nem bunko a dolog, habár en nőként eléggé kiabrandulnek.

2017. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
92%

Miből gondolod kedves kérdező, hogy csak nők háborodtak fel a tirpákságodon? Szerintem minden jóérzésű embernél kicsaptad a biztosítékot.

Nagy jövőt jósolok nektek, ha máris ilyen komoly problémával szembesültél.

2017. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
73%
Hagyd el,ha ennyire nem tetszik!! Ő meg majd talál olyat ,aki tényleg szereti!! Te tán tökéletes vagy kérdező??!
2017. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
84%

Szegény lány...

Nekem plisz kilóm is van, pattik is vannak a fenekem, mégis be tudja tenni a párom hátulról, nem is akárhogy, mert SZERET. Ismered te ezt a szót? Kétlem

2017. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!