Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondd, mit tennél, ha meghalna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondd, mit tennél, ha meghalna a szerelmed, akivel az egész életed szeretted volna leélni?

Figyelt kérdés
én azt hiszem,hogy belehalnék.annyira szeretem,hogy nem lennék képes megélni nélküle,vagy továbblépni rajta.
2010. máj. 5. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Eltemetném
2010. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én nem is tudom, hogy mit tennék, de már a gondolatra sírok...

Lehet, hogy öngyilkos lennék, vagy, ami még rosszabb, csak a testem élne tovább és mint egy robot tenném a dolgomat, de boldog már soha nem lennék...

2010. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ugyanolyan mint más, közeli családtag elvesztése. Nagyon fáj, de ezt is, mint mindent, el lehet viselni. Majd jön másik.
2010. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Betenném a hűtőmbe és megenném, így mindig velem lenne.
2010. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést már korábban feltették.


De nekem 18 hónapja halt meg a barátnőm, 23 évesen és 2 hónapos kisbabája is volt. Autóbaleset egy hülye paraszt gyökér kanyarban előzött, szerencsére ő is meghalt.

Ráadásul félig köze van a munkámnak a rendőrséghez is, így azonnal hívtak a helyszínre és nem volt kellemes látvány mikor vérbefagyva veszik ki az autóbol.


2 hónapig magamon kívül voltam. 26/f


Ne tudd meg milyen.

2010. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

20:51


És mi lett a kisbabával?

2010. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vennék egy kutyát.
2010. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20:51-es vagyok rosszul írtam, 2 hónapos terhes volt. így a hasában meghalt azonnal....
2010. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Értem... Sajnálom nagyon. Őszinte részvétem Neked, még így ismeretlenül is.
2010. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezen már én is gondolkodtam, hogy mit tennék, ha meghalna a barátom. Úgy érzem, soha nem tudnám túltenni magam rajta és hogy akkor az én életem is véget érne, annyira fájna. Lehet hogy öngyilkos lennék vagy nem tudom, de nem akarnék nélküle tovább élni. Ha meg mégsem ölném meg magam, akkor szerintem olyan mély depresszióba zuhannék, hogy azt elmondani nem tudom. Utána egy ideig nem érdekelne semmi és nem is tudnék semmire koncentrálni. Csak sírnék és sírnék. Aztán egyszer talán enyhülne a fájdalmam, de sosem múlna el.

20/L

2010. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!