Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan szerelmed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan szerelmed, akivel érezted, hogy szakítanod kéne, mert nem úgy bánt veled, ahogy szeretted volna, de mégsem tudtál szakítani mert úgy érezted, az mégjobban fájna?

Figyelt kérdés
És végül hogy döntöttél?
2010. nov. 19. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Féltékeny volt, kisajátított magának, amivel végül azt érte el, hogy otthagytam valaki másért.

persze, fájt a szakítás, hiszen 2,5 évig voltunk együtt, de megkönnyebbültem utána és boldogabb és felszabadultabb voltam azzal a sráccal, akiért otthagytam.

L/23

2010. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt! Aztán, mikor lelkileg többször teljesen kikészültem, az egyik összeveszésünk után nem hagytam több lehetőséget a kibékülésre. Azóta is bánom, hogy ilyen hülye voltam és addig hagytam fajulni a dolgokat, ameddig fajultak. Már sokkal hamarabb kellett volna véget vetnem az ügynek.
2010. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én most vagyok így... nagyon nagyon szeretem a barátnőmet, de ő valahogy ezt nem értékeli kellően ami engem nagyon zavar, ha megpróbálok beszélni vele erről akkor megsértődik szóval érdekes helyzet nem vágom olyan furi... nem hiszem hogy sokáig lehetne így folytatni... így sem jó de ha szakítanék vele az sokkal rosszabb érzés lenne... egy darabig persze...
2010. nov. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tegnap 22:03

Én is így vagyok, csak én vagyok a lány. 7 éve vagyunk együtt.

2010. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
féltékeny volt, hisztis volt, meggondolatlan volt, erőszakos volt, hazug volt...és hűtlen is, 2 év után dobtam :\
2010. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 errre ***** válasza:
Velem is ez van, de most visszaakar jönni, mindent megtesz, jó fiú lett, hát nem tudom mit kéne tennem, de nagyon szeretem, nem tudom elhagyni:(
2010. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát igen, sok iylen van, hogy egyszerűen nem tudod elhagyni, viszont sok a negatív dolog is.. :S
2010. nov. 21. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!