Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hétre hazament külföldre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hétre hazament külföldre, ex felkereste, de vajon elutasította?

Figyelt kérdés
"kis történet": barátnőmnek volt egy 3 éves kapcsolata Romániában, (régen elmesélte hogy eléggé lezáratlanul váltak el 2 éve az ex-szel, volt se veled se nélküled időszak stb stb) Magyarországon élek vele 8 hónapja, majd szokásos éves látogatásként (mióta együtt vagyunk ez az első) hazament meglátogatni a családját 1 hétre. Napi szinten beszélgettünk és megkérdeztem hogy: "találkoztál-e, beszéltél-e olyan személlyel, akire nem számítottál" és a válasza az volt hogy: "nem, nem kell aggódnom, féltékenykednem" Hazaért és beszélgettünk, majd megemlítette, hogy az ex felkereste hogy találkozzanak, de ő elutasította. Én lefagytam, de ő nyugtatgatott hogy "az ex le van tiltva nála facebookon, mert a jelenlegi barátnője letiltatta, és el is utasította a találkozót. Bennem feljöttek a kérdések: Honnan tudta, hogy hazament Romániába 1 hétre? Hogy kereste fel? Hogy tudta meg hogy ki tiltotta le, miért? Hogy beszélgettek-e? Találkoztak-e?....... Szóval kinek mi a véleménye?

2017. jan. 22. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudod, mi honnan?
2017. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!