Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a távkapcsolatról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a távkapcsolatról?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyi ideig tartható fent? Érdemes-e távkapcsolatban élni, ha máshogy nem lehet megoldani? Szerintetek igaz, hogy a jó kapcsolat mindent kibír?

Mindent írjatok le amit ezzel kapcsolatosan gondoltok, tanácsoltok.

A kérdés nem rám vonatkozik, hanem egy hozzám nagyon közel álló emberhez, ők kicsit több, mint egy éve vannak együtt, távkapcsolatban és még vannak tényezők, amik csak mégjobban bonyolítják a kapcsolatot.


2017. jan. 25. 14:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

Azt, hogy nem mindenkinek való!

Én azt mondom max 1-2 évig. De ezt is úgy, hogy van hajlandóság valamelyik féltől, hogy nem esne nehezére költözni, de persze itt nehezítő tényező a gyerek, mert azért ők az elsők.

Kényszer költözés pedig nem vezetne semmi jóra, előbb utóbb a másik orra alá lenne dörgölve, hogy "nekem kellett feladnom mindent" stb.

Meg ott vannak az igények. Ebben is mennyire passzolnak egymáshoz. Ha az egyik fél állandóan igényli a párja közelségét míg a másik nem feltétlen, itt is elfog bukni előbb utóbb a kapcsolat. Persze a 300 km könnyebben legyőzhető.


Mi nemrég óta vagyunk együtt a párommal, 1100 km van köztünk. Havonta egyszer tudunk találkozni úgy, hogy megyek ki hozzá és általában 1 hetet töltünk együtt.

Ha minden igaz nyáron költözünk össze, megyek ki hozzá külföldre.

2017. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem 1 évig tartott. Tönkrementem benne/utána. Nem írok részleteket, de senkinek nem kívánom, amin átmentem.

Arra jó volt, hogy tudjam, mi az, amit soha többet. Bár nagy ára volt...

2017. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%

Fél év, 1000km (háromhetenként ingázás a két ország között), baromi nehéz volt (elváláskor rendszeres sirás, meg folytonos hiányérzet, nem ölelhettük meg egymást,stb), de kibírtuk, és most már összeköltöztünk.

Egyszer majdnem szakitottunk, mert összekaptunk egy hülyeségen, és kicsit nehezebb volt telefonon megoldani, mint felülni a buszra/vonatra (ami alaphangon is 12 ora).

De maximálisan megért minden nehézséget, olyan térsat találtunk, akit elotte nem (lelkileg, szexuálisan). :)

2017. jan. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
300 kilometer meg nem a vilag, hetene is lehet talalkozni. hogyha tenyleg o az igai akkor szeirntem ki fogjatok birni.
2017. jan. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!