Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a távkapcsolatról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a távkapcsolatról?

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem éri meg
2013. márc. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 betlindis ***** válasza:

hogy egy nagy sz.r és teljesen felesleges vele foglalkozni.

kivétel ezalól: ha vkivel több éve vagytok együtt nem távkapcsolatban, és a távolság csak közben alakul ki de akkor is csak átmeneti, max pár hónapra szól.

2013. márc. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hülyeség semmire nincs idő csak szexelni max. persze ha hétvégén 2 napra találkoznak az más, de az sem jobb.

ha a másikra meg nagyon szükség van akkor meg nincs ott melletted.

nem érdemes távkapcsolatba kezdeni.

2013. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vannak, akik képesek megtartani, vannak, akiknek csak úgy működik (mert hosszabb távon elviselhetetlenek) és vannak, akiknek nem megy.

Én az utóbbi vagyok. Nekem kell a testi kontaktus, akár csak hogy megsimogassam, átöleljem, érezzem az illatát. Ezek nélkül nekem csak szenvedés, nem kapcsolat.

2013. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan párt akik 3 éve együtt vannak távkapcsolatban, hétvégente találkoznak csak egymással. Nos nálunk épp az lesz az érdekes szerintem ha majd összeköltöznek :D
2013. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem hiszek benne előbb-utóbb megcsalják egymást,az más hogy kérdés hogy kiderűl v.sem.
2013. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
fájdalmas.
2013. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megoldható, egy bizonyos ideig utána pedig egyre fájobb, és rosszabb lesz.. Szerintem nem éri meg.
2013. márc. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem unja meg egymást a két fél.Apró dolgoknak is örülni tudnak.Értékelik a pillanatot,amíg együtt vannak,és nem mennek egymás agyára.Jobban örülnek egymásnak,mikor meglátják a ásikat,mintha minden nap ott lennének egymás mellett.
2013. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóval értek egyet, mivel én is távkapcsolatban élek több, mint egy éve, és csak jövőre tudunk összeköltözni (vagy legalábbis egy városba) Nagyon nehéz, nincs itt, hiányzik, de szeretjük egymást. Igaz sokszor veszekedtünk az elmúlt időben, de mindketten fontosak vagyunk a másiknak, és nem rövid távra tervezzük, szóval ki kell bírni. Ha erős a kötelék, működik, persze nem a végtelenségig (1-2 évig)
2013. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!