Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha jobban állok anyagilag mint a barátom?

Figyelt kérdés

Én sem keresek százezreket, de többször engedhetném meg magamnak a mozit, színházat és egyéb programokat. Mindig felesben fizetünk, de tudom, hogy neki ez is sok néha, pedig ő is szeretne gyakrabban eljárni. Friss kapcsolat, nem engedi meghívatni magát. Eddig egyetlen program volt, amire rábeszéltem, hogy ne adja ide a jegy árát, mert én akartam jobban menni. Hogyan lehet így megtalálni az egyensúlyt? Én nem bánom, ha én fizetek, de azt sem akarom, hogy ne érezze férfinak magát mellettem.

24/N 30/F


2017. jan. 26. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

keressen jobban fizető munkahelyet..

Neked kell megoldani az ő életét is ? :)

2017. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, hosszú távon akkor fogsz jobban állni, ha befekteted majd a pénzedet, ami egy mai nőnek mindig jól jön.
2017. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te semmit. Ha a barátodat ez zavarja, akkor keressen más munkahelyet. Nem tudsz mit tenni.
2017. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor tudod, hogy éppen kevesebb pénze van, akkor hívd meg te: mond, hogy ez a te ajándékod olyankor, amit neki szánsz és kész.

Más esetben meg egy normális kapcsolatban simán leülünk és megbeszéljük az ilyesmit: "figyi babám, én eddig tudok nyújtózkodni, ebben gondolkodjunk a következő fizetésig" és ennyi ...

2017. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%

Ülj le vele megbeszélni őszintén a dolgokat. Egy kapcsolat akkor működik, ha ilyesmit egyenesen, nyíltan lehet tisztázni, és nem kell nekiállni taktikázni.

Addig meg segítheted azzal, hogy mozi meg koncert helyett kirándulást szervezel, csak otthon főzöl neki valamit, és megnéztek valami jó filmet, vagy csak társasoztok a haverokkal egy üveg bor társaságában. Nem kell mindig fizetős programot csinálni csak azért, mert neked telik rá.

2017. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!