Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem a barátom kihasznál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem a barátom kihasznál anyagilag?

Figyelt kérdés

Feltünt, hogy 90%-ban akkor megyünk el valahová, ha én állom a költségeket. Nem viszi túlzásba sem a kreativitást, sem a kiadást, ha pl. karácsonyról, vagy születésnapról van szó.

Ma telefonon beszéltünk, és azt mondtam neki, hogy szeretnék elmenni kirándulni valahová, mivel itt a nyár. Mondta, hogy nincs erre pénze... valamint egész beszélgetés alatt elég paraszt volt. Azaz se kedves, se bunkó, de inkább a bunkó felé hajlott a velem szembeni hangneme. Amikor mondta, hogy nincs erre pénze, azt mondtam neki, hogy nem kértem, hogy ö fizesse... erre egyszerre kedves és nyájas lett... Nem akarok elhamarkodott döntést hozni de azt érzem, kihasznál anyagilag. Tudom ez kevés információ ahhoz, hogy segíteni tudjatok, ha kërdésetek van, válaszolok szívesen, de kíváncsi volnék a véleményetekre.



2013. jún. 15. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:

úgy tűnik

hát teszteld a faszit

2013. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy teszteljem? van valami ötleted? Mert akkor oszd meg velem kérlek
2013. jún. 15. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez így nem sok,de valószínű.

Beszéld meg vele szerintem.

2013. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

joé, érzed. ez neki a világon a legjobb. van egy barátnője, aki ráadásul még pénzes is és állja a költségeket.

szerintme vagy bezséld emg vlee hogy jovolna ha ő is beszállna, vagy ha nemakar, vagy nyavajog hogy enmtud, akkor kocc van az ipsének, mert tényleg csak kihasznál.


én mondjuk emg másik véglet vagyok. nemnagyon engedem a lányt fizetni soha, jo, más lenne a helyzet biztos ha életvitelszerűen élnénk együtt, de engem konzervatyvan neveletek, és ugy, ohgy a randik alkalmával mindig én fizetek :)

2013. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát öt ezek szerint nem így nevelték. :S kezdem unni. Odaadó vagyok és nem számolom, ha valakit meghívok valamire, stb, de ha visszaélnek vele, azt nem szeretem.
2013. jún. 15. 19:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a pïcsába!
2013. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat köszi a hasznos valaszt utolsó, rövid voltál és lényegre törö, azt hiszem azt fogom tenni :)
2013. jún. 15. 20:42
 8/8 Lovas Erika 2 válasza:
Szia értem ezt a helyzetet én tegnap doptqm ki az én párom kb7vagy 8 év után. Van egy abi amit én fizetek és ő csak él mit hal a vízbe ha dolgozik is csak egy vagy 2nap de pénzt azt nem add. És én tartottam el eddig. Sőt van. 3szép lányunk akiket csak én látok mert ő nem. Jöhet oda de a lényeg hogy én most untam meg és ki ragtam mit a csiga visszi a házát. 😜
2022. dec. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!