Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beakar mutatni a szüleinek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beakar mutatni a szüleinek. Nagyon parázok. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Nem rég vagyunk együtt a barátommal még csak 1 hete.De már azt akarja hogy aludjak nála és így beis mutatna a szüleinek.De én nagyon görcsölök ezen az egészen.Nem tudom mit csináljak majd vagy miről beszélgessek velük.Teljesen kétségbe vagyok esve!Valaki segítsen!!!
2010. máj. 6. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Én akkor ismertem meg a párom szüleit, mikor még nem is jártunk, már akkor bemutatott, 1 hét után már ott aludtam, eszébe se jutott rám mászni se, ha ettől félsz, szülei elfogadtak! Legyél önmagad, de azért fogd vissza is magad, pl.ha az életbe egy vadállat vagy, akkor azért nem árt ha a szülők ezt az oldalad nem ismerik meg. Legyél természetes és ne kihívó ruhákba jelenj meg:):) + kedvesség! Kedveskedhetsz egy üveg borral is, ha úgy adódik!:D

16/L

2010. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, még annyit,hogy a téma adódik magától, valószínű anyukája ugyis kérdezgetni fog, onnan meg már megvan oldva a beszélgetés!:)
2010. máj. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy hét után nem aludnék nála, és a szüleivel sem találkoznék. Szerintem túl korai, én 3 hónap után találkoztam először a párom szüleivel. Ha nagyon akarsz, akkor légy kedves, udvarias, tisztelettudó... stb. A bor szerintem túlzás. Egyébként ha jó kapcsolatban vagy a szüleiddel, kérdezd meg őket, mert ők biztos jobban tudnak segíteni.
2010. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges aggódnod, az úgy is akkor és ott derül ki. Valószínűleg a szülők fognak kérdezgetni, így a téma adott. De arra figyelj, hogy legyél kedves és tisztelettudó, az már fél siker. :)
2010. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát 1hét járás után még én sem aludnék nála.

Én a barátomat 1évvel azelőtt ismertem meg, h összejöttünk volna, s a szüleinek mint barát mutatott be, aztán összejöttünk, de még úgy sem aludtam nála az első héten, csak 2-3 hónap után... de te tudod.

Ja és a szülők nem harapnak, általában ők is zavarban vannak. Persze meg fognak nézni maguknak és véleményt is az első találkozáson alkotnak rólad, de szerintem ne aggódj, jobb, ha azt mutatod, h határozott vagy és nyugodt:)

2010. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!