Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az jelent valamit, ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelent valamit, ha a pasi bemutatja a bnőjét a szüleinek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Azt jelenti, hogy mielőtt megtette, meg szerette volna tenni.
2011. szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

Az azt jelenti, hogy egy hétre elküldik őt a Jupiterre.

Remélem nem komolyan kérdezed.

2011. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
egyik jobb válasz mint a másik..:D kösz. tudjátok úgy is lehet állni a bemutatáshoz mint vmi elkerülhetetlen dologhoz...nem mindegy ha vkit azért mutatsz be a szüleidnek, mert szereted, vagy csak azért mert "elkerülhetetlen"...
2011. szept. 10. 18:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Minek teszel fel olyan kérdést amire tudod a választ?

Vagy azt jelenti, hogy szeret vagy azt hogy elkerülhetetlen volt.

Az hogy most melyik azt csak ti tudhatjátok..

Előbb gondolkozz!

2011. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti hogy sem a szüleit sem a barátnőjét nem szégyelli, és fel tudja vállalni, ez egy jó induló pont, és biztos alapra utal. Amúgy ha fiatalok vagytok akkor ezen kívül semmit sem jelent. :)
2011. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A lánnyal szemben nem biztos, hogy jelent bármit is. Inkább a szülők iránt érzett tisztelet, és figyelem jele. Nem akarja, hogy aggódjanak a szülők, hogy kivel jár. De feléd nem biztos, hogy ez már elkötelezettséget jelent. Viszont, ha ilyen szülőtisztelő a barátod,akkor lehet, hogy érdemes lenne vigyázni erre a kapcsolatra, mert manapság kevés a jó háttérrel rendelkező fiatalember. Pedig a jó család egyik ismérve a jó háttér.
2011. szept. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy lehet ket uj ismerosod Facebookon, akitol kerhetsz Farmville cuccokat.
2011. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tigress ***** válasza:
58%

Igen! Méghozzá azt, hogy nem fél a szüleitől, mert nem lógnak a nyakán, hogy minek csajozik, meg azt, hogy nem tiltaják tőled a szülei. Namármost! Ha ezután elkezd agybafőbe kritizálni, vagy ritkábban találkozni veled, akkor anyuci meg apuci kívül akarják látni a szrödet, és ellened tömik tele a fejét. Ilyenkor ssürgősen, és alaposan keress egy másik paist, akivel lehetőleg minél gyakrabban megcsalod az anyucipicifiát :D És lehetőleg ezt hozd is egy idő után a tudomására :D

Ezt azért tanácsolom, hogy legalább te megtehesd azt, amit én annakidején a szerelmi vakságom miatt nem láttam meg, és nem tettem meg... :D

2011. szept. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Szia !

Látom jobbnál jobb válaszok érkeztek. De vannak dolgok, amit az ezek az emberek nem tudhatnak, mert képtelenek, a teljes, fenntartás nélküli, empátiára. A pasid. több okból is bemutathatott. Ez tény. Amikor a férjem bemutatott a szüleinek, nem hittem volna hogy következő alkalommal,ott a hátsókertben kéri meg a kezem. Büszkélkedve mindenki előtt. Igazából két dolgot jelent, és ezt akárhogy nézed nem kerülheted el, azért mutatott be a szüleinek, mert számítasz neki annyira hogy bármilyen esetben családtagként kezelhessenek.Ehhez muszáj hogy ismerjenek a szülei is, ne mondhassák hogy idegen vagy. Ez az egyik ok. A másik pedig, hogy nem tud nélküled élni az a szerencsétlen és ha eltűnnél, vagy ne adj isten valami bajod esne, akkor a szülei is tudják, milyen szintű érzelmeket tápláltok egymás iránt, ez által a legjobb tanácsot adva neki a bajban.

Szóval bármit gondolsz is, ez a pasi odáig lehet érted meg vissza, nekem is van egy ilyenem, bár én formáltam rajta kicsit, csak hogy gondoskodóbbnak tűnjön, mint egy papamaci :)

One for all !! bye bye

Dzsenifer

2011. szept. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
"Drága Szüleim. Minekután ezidáig bemutatott barátnőim ellen a legenyhébb kifogás a rohadt ribanc volt, hát bemutatom nektek Nórit, aki szemüveges, cspzott hajú és kicsit koszos a körme. Ja és nem használ dezodort, valszeg azért fintorogtok. Viszont hat nyelvből felsőfokúja van, operába járunk, igaz minden alkalommal bökdös a könyökével, hogy ne aludjak el. Most megyünk az akadémiai székfoglalóra, sajnos ez egy időbe esik a Fradi-barcelona BL döntővel, de a jegyemet sikerül némi felárral eladni Messinek, aki az apukálát viszi így be a stadionba.
2011. szept. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!