Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hetente hányszor éltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hetente hányszor éltek nemi életet?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt a barátommal (22), már az első hónapban összeköltöztünk, és minden rendben is ment kb 2-3 hónapig, ezt arra kell érteni, hogy gyakran volt szex, 1-2 naponta. De utána ez folyamatosan elkezdet ritkulni, most ott tartunk, hogy heti 1, ha nagyon hisztizem akkor heti 2 alkalom. Én az eddigi partnereimnél azt tapasztaltam, hogy ők minden nap csinálnák, de a barátom valamiért nem. Nálatok ez hogy alakul? Vagy ez normális? Egyébként az én igényem az az 1-2 naponta. Mindenkinek köszönöm a válaszokat. 24/N
2017. jan. 29. 23:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk napi 1-2, 21/F és 23/L
2017. jan. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%

En igenylem a napi szexet. Az elettarsam heti 2-t. Ha nem veszekszek a szexhiany miatt meg hazudok bizonyos pozokrol,h mennyire izgat,akkor ,lesz heti 4 vagy minden nap.

Csinald mas pozikba,mas ruhaban,mas helyszinen vele. Hatha rakattan a napi szexre.


Vagy valassz egy klassz sracot az itteni gyikesekbol es csereld le a baratodat ra. Itt igazan szexehes es kedves sracok vannak. Ok ertekelnek a szenvedelyessegrd!

N

2017. jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg 0, mivel épp most lettem "szingli".


De amikor csak ismerkedtünk, illetve volt, hogy csak heti 1-2 napot voltunk együtt, akkor naponta többször is.

Miután összeköltöztünk, az első pár hónapban heti 3-4, aztán heti 1-2, a végén, február- július közt nulla (rendes szexet tekintve)

2017. jan. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen szinten lecsökken,vagy nagyon fáradtt.Vagy a kapcsolatotokban valami nem stimmel.Erről beszélnetek kellene!
2017. jan. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Jelenleg 0 mert szakítottunk.


Nálunk teljesen változó volt, inkább a munkától és a fáradtságtól függött a gyakoriság. Ha minden rendben volt, akkor 1-2 naponta, de heti 2x a minimum volt.

6 év alatt azért voltak hullámvölgyek, volt hogy 1-2 hetente 1x, bár legtöbbször a munka miatt.

2017. jan. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Estádio de Felchút ***** válasza:
47%
Én ötször, az asszony háromszor.
2017. jan. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Most úgy áll a dolog, hogy 3,5 évente, de ha így folytatom, lesz ez még több is :D
2017. jan. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi amikor összeköltöztünk az első 3 évben naponta, volt mikor többször is. Azután a heti 3-4 volt az átlagos, most 20 év után heti 2, de az elég kielégítő és tartalmas.
2017. jan. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Naponta 1-2, munka és kedvfüggö.


27n, 33ffi

2017. jan. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Heti2
2017. jan. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!