Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fordult meg a kocka?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fordult meg a kocka? Most én sokkal jobban szeretem őt, mint ő engem, pedig nem igy volt. Mitől függ ez?

Figyelt kérdés

Mostanában, hogy már két éve együtt vagyunk, vettem észre, hogy megfordult az egész.

Nálam lassan alakult ki a szerelem, nagyon jól megkellett ismernem mire elmondhattam, hogy szeretem. Ő az elején már odavolt értem, szó szerint. Akkoriban olyan dolgok zavarták amelyek most engem és teljesen megváltozott a szituáció.

Szóval akkor ő volt belém bolondulva, folyton keresett és rosszul esett neki ha épp a szabadidőmben nem kerestem.

Most már én vagyok teljesen oda és engem zavarnak ezek a dolgok, pont mint mikor ő volt ilyen mint én.


Miért kelett ez úgymond megcserélődjön? Mire én is belézúgok ennyire ő miért vett vissza? Miért nem kölcsönösen egyformán imádjuk már egymást? Mit gondoltok erről? Újra megváltozik?

Igazából nem tudatos ez, igy visszagondolva látszik ez a váltakozás.


2017. febr. 1. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban mindig is lesznek érzelmi hullámok, egyszer neked, egyszer neki, ez természetes.


26 N (8 éves kapcsolattal)

2017. febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

De ilyen hullámok, amelyek egy évig tartanak?

Kb több mint egy évig éreztem azt, hogy ő imád nagyon, most meg én jobban és ő kevésbé.

Ugyanazok a dolgok zavarnak ha nem teszi, mint amelyek őt zavarták annó. Pl nem irtam hogy hiányzik egy nap után, azt ő szóvá tette, most meg nekem esik rosszul és igényem hogy irogasson apróságokat.

Meg az előbb olvastam át a kérdéseimet itt, amelyeket akkor irtam és pontosan olyan volt a barátom annó, mint amilyen most vagyok. Most meg szemmel láthatóan én sokkal jobban odavagyok érte és kezdem azt hinni nem szeret engem annyira már.

Szóval ez megint megfordulhat?

Csak azért kérdezősködök ennyit mert még nem volt hosszú kapcsolatom, ahol ezt tapasztaljam..:S

2017. febr. 1. 15:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is tipikus ez, én is tapasztaltam már ilyet. De hogy normális-e, azt nem tudom :D Főleg,ha ennyire aggaszt, hogy kérdést is írtál róla. Nézz magadba mennyire agonizálod túl esetleg.
2017. febr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!