Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen függök már a barátomt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen függök már a barátomtól, mit tegyek? Folyton agyalok. Fonto$

Figyelt kérdés

Kérlek, ne lenéző és sértegető válaszokat irjak. Számomra nagyon komoly a probléma és keresem a megoldást ám nem tudom milyen úton induljak. Azt már tudom, hogy ez nem jó és csak elrontom az egész kapcsolatom.


Az elején én voltam kicsit tarózodóbb, a barátom pedig odavolt értem, nagyon éreztem hogy imád és aztán én is egyre jobban belezúgtam.

Most megfordult és én vagyok teljesen oda érte és mintha ő emiatt(vagy nem?) visszafogta magát és ő lett kicsit tartózkodóbb.

Legalábbis ezt érzem, és ezen agyalok nap mint nap. Hogy mit ronthattam el, amiért már pl nem hiányzok már úgy neki? Régebb amikor csak tudott jött, hogy lásson, most ha nem jön mert amúgy fáradt is a munka miatt, akkor rögtön azt szüröm le, hogy már nem úgy viselkedik mint az elején és már nem hiányzok neki, nem vágyik rám úgy. Szóval ha nem mutatja ki mindig hogy mennyire fontos vagyok neki rögtön arra gondolok hogy nem szeret már úgy.


Ha valamin vitatkozunk kihat az egész hangulatomra, sokat sirok is, sok megerősitésre van szükségem tőle, ilyenkor mindig kérdezem, hogy 'de akkor ugye ugyanúgy szeretsz?' És igen,én is érzem hogy ez már sok.

Őszintén nem tudom mi lett velem. Egy mosolygós, vidám lányka voltam az egész kapcsolatunk kezdetekor, nem agyaltam ennyit csak éltem vele boldogan. Most gondolkodok előre, mit fogunk csinálni, mikor lesz család, fog-e úgy szeretni stb. Már lassan két éve ritkábban tudunk találkozni, úgy értve hétvégente vagyunk együtt és nyáron 2-3 hónapot egyhuzamban. Lehet ez is kihat rám? Mivel egyre jobban szeretem, egyre több időre is van szükségem vele és a hiánya ezt váltja ki? Meg most voltak a vizsgáim, amire rengeteget kellett tanulnom, lehet kivagyok mentálisan? Esetleg ahogy hosszútávú kapcsolattá vált, nem tudok alkalmazkodni a változásaihoz?

Szükségem lenne tanácsokra, nem tudom mit tegyek. Esetleg ha valakinek van kedve privátban is segithet. :(

20L


2017. febr. 2. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Dettó, ugyanez a helyzet velem :(

Nem tudom mit tehetnék. Mindig eldöntöm magamban, hogy oké, akkor most én leszek kicsit tartózkodóbb, hátha ér valamit. De egyszerűen nem bírom ki, hogy ne bújjak oda hozzá, ne simogassam, és ne adjam a tudtára, mennyire szeretem.

Pont most sírtam egy hatalmasat, mert 2 napja nem találkoztunk...tudom, hogy ez már nem normális, és szeretnék tenni ellene, mert én szenvedek a legjobban attól, hogy ilyen vagyok, és rettegek, hogy idővel a kapcsolatunk is megsínyli :(

De egyszerűen annyira szeretem a barátomat, hogy úgy érzem, belehalok, és számomra már csak ő létezik. A családommal és a barátaimmal szinte már semmilyen kontaktom nincs, mert csak a párom társaságát igénylem, és tudom hogy ez így nem jó, de nem tudok ellene mit tenni :(

2017. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, lehet, hogy nekifoghatsz az általános "erősítésnek" is, hátha csak átmeneti. vitaminok, sok folyadék, testmozgás, levegő, és nap vagy legalább valami meleg.


a függésen nálam egyedül az átmeneti távollét segít. saját programok, akár itthon lenni egyedül. egyedül megpróbálni dolgokat, kikapcsolni.

2017. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha kicsit jobb lesz az idő, tervezek majd edzeni, futni járni.

Az a baj, ha egyedül vagyok és próbálom lefoglalni magam úgy is közben a fejemben van és a tevékenységem mellett agyalok rajta, hogy vajon mikor ir már, vagy épp miért nem mondta hogy hiányzom neki, hasonlóak.

2017. febr. 2. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ez azért már ijesztő és beteges. Amíg egyedül nem leszel boldog, addig csak azt hiszed, hogy a kapcsolatban boldog vagy, de valójában nem vagy az. Ilyen terhet nem rakhatsz a barátodra, hogy ennyire függsz tőle. Találd fel magad egyedül is. Ez már nem normális, én az ilyen lányoktól mindig menekülök.
2017. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!