Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdezhetem a barátomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezhetem a barátomtól hogy én vagyok-e neki az igazi vagy teljesen értelmetlen mert úgysem adna őszinte választ akkor sem ha nem?

Figyelt kérdés
2016. máj. 1. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az attól függ, ha tudja h te egyböl elhagynád lehet hogy hazudik.
2016. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy fel van készülve erre a kérdésre, és az sem biztos, hogy te fel vagy készülve a válaszra. Egyébként ez nem olyan dolog, amit az ember megkérdez, ez olyan, amit kivársz, hogy ő mondja magától.
2016. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:

Bízol benne?

Ha igen, akkor kérdezd meg, ha nem, akkor ne.

26/F

2016. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Minek megkérdezni? Nem érzed azt, hogy szeret? Hogy törődik veled? Hogy fontos számára a kapcsolatotok?


Ez a kérdés, számomra, úgy jön le, hogy pl. nem bízol benne és a kapcsolatotokban.


Magadtól kérdezd meg inkább ezt a kérdést, ne tőle, ha már így fejezed be a mondókádat, hogy "teljesen értelmetlen mert úgysem adna őszinte választ akkor sem ha nem"!

Látom, te aztán igazán "pozitívan" vélekedsz a párodról!


Gratulálok!

2016. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Annyira viccesek a nők :)
2016. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez az a típusú kérdés, amire ha értelemmel felel az ember, akkor hiszti lesz belőle. Az a típusú kérdés, amit egy értelmes ember utál.
2016. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tévedsz hatos, mindenképp hiszti lesz belőle és a kérdező meg is mondta, hogy miért :)
2016. máj. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez egy nagyon kérdés. Fontos az is, hogy mennyi idős a kapcsolat. Ha pl. min. fél éves vagy egy éves, akkor lehet finoman kérdezni, hogy komolyabban is gondolja-e veled hosszú távon, komoly nőnek lát-e téged hosszú távon, stb.
2016. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Állandóan mondja hogy velem szeretne családot és komolyan gondolja
2016. máj. 1. 22:47
 10/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy ki az igazi, csak az ember életének a vége felé derül ki, utólag. Előre nem lehet megmondani. Előre csak a szándékot lehet megmondani, hogy jelenleg hogy gondolja az ember. Lehet teljesen lelkesen és őszintén azt gondolni, hogy ő lesz az igazi, de ettől még lehetséges(lehetséges, és nem biztos!), hogy valamennyi év múlva, előre nem látható okok miatt mégis vége lesz, és majd más lesz az igazi igazi. Egy racionális ember ezt belátja. Azzal, hogy azt akarod kicsikarni belőle, hogy azt mondja, hogy márpedig te vagy az igazi az egész következő életére, csak egy nem csak rajta múlóan teljesíthető ígéretbe zsarolod.


Tessék, kimondtam minden racionális férfi nevében. Ha azt mondja, hogy veled akar lenni, és komolyan gondolja, és család meg örökké akar, meg minden, azt fogadd el. Ez a maximum, amit mondani lehet.

2016. máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!