Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A többi lenn!

Figyelt kérdés
A pàrommal 2éve vagyunk együtt és még az anyjàval él együtt és szóba hoztam hogy esetleg nem e akar külön költözni albérletbe erre azt mondta inkàbb egy sajàt hàzat akar de meloja nincs és most keres és azt mondta hogy van egy meló de az àtmenetinek jó de eddig szinte amiota jàrunk àtmenetileg vagyis kb próbaidő alatt melozott utàna elküldték !

2017. febr. 3. 18:12
 1/6 A kérdező kommentje:
A pàrommal 2éve vagyunk együtt és még az anyjàval él együtt és szóba hoztam hogy esetleg nem e akar külön költözni albérletbe erre azt mondta inkàbb egy sajàt hàzat akar de meloja nincs és most keres és azt mondta hogy van egy meló de az àtmenetinek jó de eddig szinte amiota jàrunk àtmenetileg vagyis kb próbaidő alatt melozott utàna elküldték !
2017. febr. 3. 18:16
 2/6 A legrosszabb ***** válasza:
Nem látok benne túl sok ambíciót a jövőjét/jövőtöket illetően.
2017. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Normális ember nem fogja venni a fáradtságot, hogy kibogozza, mit akarsz... segítek, itt a fordítás a leendő válaszadóknak:

A pàrommal 2 éve vagyunk együtt, ő még az anyjàval él. Szóba hoztam, hogy nem akar-e különköltözni albérletbe, erre azt mondta, inkàbb egy sajàt hàzat akar. Melója viszont nincs, most keres, és talált is, de azt mondta, hogy ez csak átmenetinek jó (???), csakhogy amióta járunk, nem is volt még állandó, hosszútávú munkahelye, próbaidő után mindenhonnan elküldték.

2017. febr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
titeket ki hozott össze? csak mert én sokkal jobb parti vagyok a pasidnál mégis átnéznek rajtam....szal szerintem valaki erősen lobbizott az érdekében nálad és emiatt cuppantál rá :D
2017. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6it tegyél? Először is gondold át hogy tényleg annyira akarod e ezt a pasit. Valóban kell e neked olyan élet, hogy te fogod megoldani a gondokat, te fogod fizetni a kiadásokat. Nem véletlen az, ha valaki nem tud huzamosabb ideig megmaradni egy munkahelyen. Így nem lehet rá számítani.
2017. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előbb fog az unokád nyugdíjba menni, minthogy a munkanélküli párodnak saját háza legyen.
2017. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!