Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan van kiakadva? A többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan van kiakadva? A többi lenn!

Figyelt kérdés

2017. jan. 20. 21:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A párom ma vàrta hogy megyek de én sokàig meloztam igy örültem hogy hazaértem igy is volt de eljött ő hozzàm minden okés vokt aztàn bevàgta a durcàt mert nem mentem mert emlitettem neki hogy elmegyek hozzà csak előre nem irtam meg neki erre megkérdeztem tőle hogy menjek e holnap hozzà azt mondta majd meglàssa mit talàlnak ki a rokonai !
2017. jan. 20. 21:14
 2/13 A kérdező kommentje:
Ő jelenleg munkanélküli én nő vagyok !
2017. jan. 20. 21:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Megtennéd kérlek, hogy értelmes mondatokba szedve leírod még egyszer, mi történt? Használj közben vesszőket, pontokat! Mert így egyáltalán nem érteni a problémát. Vagy ha valóban az a probléma, ami ebből lejön, akkor a helyzet az, hogy egy ötéves szintjén van a pasid.
2017. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hogy mi? :D
2017. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kb röviden ennyi hogy ő jelenleg munkanélküli én melozok és ugy volt hogy nàla alszom ma de nem szoltam neki hogy nem megyek meg fàradt is vagyok eléggé és megharagudott ràm !Irta hogy elhanyagolom én menni akartam multkor is de azt mondta hogy ne menjek mert beteg !Ma k3rdeztem hogy holnap elemenjek erre azt mondta majd meglàtjuk mit tàlàlnak ki a rokonai !
2017. jan. 20. 21:38
 6/13 A kérdező kommentje:
Az az mit kell majd segiteni neki !
2017. jan. 20. 21:38
 7/13 A kérdező kommentje:
A màsik hogy ő vele nem foglalkoztam mert elvileg facebookoztam de még ő akart hazamenni csak beugrott és ên mondtam hogy maradjon màr még!Jó renden nem ugortam a nyakàba meg sem ölel napok óta elvileg mert beteg megölelni sem merem mert van mikor elutasitó!
2017. jan. 20. 21:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja, de először valami olyasmit is értettem, hogy elment ő hozzád, vagy mi.

Na mindegy, lehet túl magas szinten irsz és nem birom felfogni már ebben az órában:D

Az biztos, hogy hülyeségen problémáztok.

2017. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet neki nagyobb igénye van az idődre és a figyelmedre, mint azt te gondolnád, így elhanyagolva érzi magát.
2017. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8-as tanulj meg szöveget értelmezni a màsik meg hogy gyakorin én is voltam igy hogy nehezen fogtam fel hogy mit irtak a kérdezők de akkor elolvastam mégegyszer ês forgattam a kereket !Arrol meg nem tehetek hogy te normàlis vàlasz helyett inkàbb kritizàlsz !Ugy làtom hogy hiànyzik a kereked amelyik hajtsa a többit ez meg nam az én hibàm !
2017. febr. 5. 02:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!