Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy idősebb nő, de csak amiatt nem akar semmit, hogy fiatalnak tart. Szerintetek érdemes még próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismertem meg egy nőt munka során és már első perctől kezdve nagyon tetszik, ő 37 éves, én 27. Ahogy egyre több időt töltöttünk együtt, egyre kevésbé tudtam elfojtani, hogy mit érzek és nekem is úgy jött le, hogy jól fogadja a közeledésemet, egyszer meg is csókoltam és viszonozta. Persze reméltem, hogy ennek lesz folytatása, de nem igazán ment előre a dolog, rosszul voltam a bizonytalanságtól és mondta, hogy neki is tetszem, de ő már mellélőtt párszor és nem akar értelmetlen dolgokba keveredni. Úgy érzem, nem tudja, mit akar, mert azóta is keresem, néha úgy tűnik, neki is jelentek valamit, de nem mond semmit. Nekem nagyon rossz ez a helyzet, mert tudom, hogy fiatalabb vagyok, de nem vagyok éretlen és őszintén szeretnék vele lenni. Szerintetek mondjak le róla, vagy még tartsak ki, hátha meggondolja magát?
2017. febr. 4. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp.

Én is így jártam sikerrel.

2017. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem bízik az érzéseidben. Adj neki időt, és közben bizonyitsd be hogy komolyan gondolod. Előbb-utóbb el fogja felejteni a korod ha tényleg bejössz neki, vagyis nem fogja zavarni.
2017. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdemes:)) Több olyan nőt ismerek, akik mindig hangoztatták, ők fiatalabbal, biztos hogy nem. Végül is kitartók, kedvesek voltak a srácok és sikerrel jártak.
2017. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze,hogy érdemes.Légy vele türelmes,kedves,segítőkész,érezze,hogy bízhat benned.Bizonyítsd be,hogy te tényleg más vagy mint azok akikkel mellélőt.Én is hasonló helyzetben voltam,a barátnőm félt,hogy csak kalandnak tekintem,de bebizonyítottam neki,hogy tényleg fontos nekem,így adott egy esélyt és a korkülönbség ellenére nagyon jól megvagyunk már másfél éve:-) 25/F és 37/N vagyunk.:-)
2017. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó amit írtok....

De ha valaki engem elküld,hogy fiatal vagyok neki és nem akar tőlem semmit akkor azt hagyom.Én ezt a próbálkozz a végletekig dolgot nem értem....

Ne kéresse magát,ha akar valamit akkor mondja meg és tegyen aszerint....


Ennyi.

2017. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!