Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én képzelek kis hamisságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én képzelek kis hamisságot ebbe a sztoriba?

Figyelt kérdés

A szerelmemmel távkapcsolatban élünk pár hónapja. 2 hete kb. megbeszéltük, hogy pontosan mikor mennék hozzá 5 napra, mivel most én vagyok a soros, ö 3 hete volt itt elöször. Szabadságot is úgy veszek ki, szóval meg kellett gondolni, a repjegyröl nem is beszélve az ár miatt. Erre ma megkérdezi sokadszorra, hogy mikor is megyek, és fix-e már a dátum. Közben lapozgatta a naptárat.:) Mondom annyi, hogy intézem a jegyet, meg holnap szólok az irodában, hogy mikor mennék szabira. Erre ö, hogy neki jobb lenne, ha egy héttel korábban mennék, mivel a fiának iskolai szünet lesz, és így a nagynénjéhez tudja küldeni öt akkor, mikor én ott leszek. Hozzátette, hogy holnap megbeszéljük, mikor is van az a szünet.:)

Most mit gondoljak erröl? Oké, nem véglegesítettem az utazásomat, de azt már korábban jeleztem, hogy elöbb tuti nem tudom megoldani. Azt nem akartam boncolgatni, hogy ö vajon mikor tudta meg ezt az iskolai szünetet, és miért nem jelezte elöbb.


2017. febr. 4. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hanyagság, mint hazugság.
2017. febr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
*hamisság bocsánat! :D
2017. febr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

De eddig szó sem volt arról, hogy a gyereke iskolai szünetéhez fogjuk igazítani a találkozóinkat. Nekem most kicsit így jött le, de majd holnap megbeszéljük rendesen.

2017. febr. 5. 00:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rájött, hogy kapóra jön a szünet, több időtök lesz kettesben. Szerintem ne gondold ennél többnek. :) Ez a variáció így jobb lesz Neked is. :)
2017. febr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valami nincsen rendben, voltal meg nalla? Vagy tartozkodik valamitol, vagy egyeb gondok lehetnek. Maskulonben megertene ,hogy te hamarabb nem tudsz menni.
2017. febr. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ebbe a bizalmatlansagba hosszutavon bele fogsz orulni egy tavkapcsolatban, ezt elore megmondom.
2017. febr. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mit csináljak szerintetek?

Nem én variálgatok...

2017. febr. 5. 07:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Amondo vagyok, beszélgess wl vele nagyon komolyan, és ha nem látsz változást, hagyd ott. Ezt igy nem lehet, nem egy buszrol beszéltek, ami megy késöbb is.
2017. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kaptam töle választ.

Azt mondta, mindegy neki, h mikor megyek, csak menjek.:-)

2017. febr. 6. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!