Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenyek vagytok az exetekre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyek vagytok az exetekre?

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha szerettek valakit,de már rég nem vagytok együtt és más karjaiban látod szórakozóhelyen vagy valahol máshol? Tudom,hogy más csajjal kéne villogni de sajnos nem tudtam még lezárni ezt a dolgot..
2010. máj. 7. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
ez viszonylag normális dolog, ez van, ki kell heverni sok piával meg aktivitással
2010. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen
2010. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én nálam is volt ilyen,szar volt őt látna ahogy az új csaját csókolgatja,de nálam ez már csak birtoklási vágy volt,szóval hamar túltettem magam rajta..
2010. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én csak akkor nem vagyok féltékeny, ha a párom nagy ívben leszarja az exét és határozottan mondja nekem, hogy mennyire utálja

pl a csaj írt neki, a párom elmondta nekem, és nem is írt neki vissza

2010. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Könyörgöm! Nem kell ránézni. Én is ezt teszem.

Kerüld ezerrel, és ne foglalkozz vele. Ne azon agyalj, hogy mással van. Nem te vagy már az a valaki, akkor meg minek érdekeljen?

És ne villogj más csajjal, ha nem vagy túl rajta. Én is tudom, hogy kéne egy új pasi, de még nem érzem, hogy készenállok rá. Eljön annak is az ideje. Csak ki kell várni!

2010. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!