Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tök sokat hisztiztem a pasimna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tök sokat hisztiztem a pasimnak, nagy nehezen megbocsátott, de megint nem bírok magammal, belekötök mindenbe, ellenőrizgetem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 15:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Varrd be a szat.

V terj eszhez v hagyd el szegenyt mert jobbat erdemel.

2017. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a megfelelő partnerrel vagy.Ha alapból nem vagy hisztis,kötöszködő,de a pasi ezt váltja ki belőled,akkor nincs rád jó hatással(és te sem rá,mert gondolom nem szereti a hisztidet:D).
2017. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
De aki igy kezd egy mondatot...hogy tok sokat...az mar tul idos vagy ertelmes se lehet. Bocsi
2017. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ne hisztizz.
2017. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Javulj meg! Csak ezt kell tenned. Ha meg nem bízol benne, hagyd el! Biztos más valaki megadná neki a bizalmat.
2017. febr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

En is voltam feltekeny. Megjegyzem teljesen alaptalanul hisz tan akkoriban volt oda ertem a legjobban :))

Az gyogyitott ki vegul ebbol, hogy sajat egzisztenciat teremtettem ezaltal megnott az onbizalmam is. Tehat dolgozz az onbizalmadon.

Ha viszont tenyleg csak ez a pasi valtja ki beloled mint itt valaki emlitette akkor gondolkozz el azon hova vezethet ez?

2017. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Beszélnél a szituációról? Mert így még az sem biztos, hogy tényleg hiszti volt, és nem jogos.
2017. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ne találkozzatok pár napig, addig szépen ülj le és gondolkozz el a viselkedéseden és hogy mi lesz,ha továbbra is olyan leszel,mint amit itt leírtál.

Nemhogy a barátod nem fog elviselni,de más se.

Mindenképpen változtatni kéne, számolj el akár 10-ig , mielőtt kimondasz valamit. Nyílván egy sima beszélgetésben ne gondolkozz ennyit, de ha olyanról van szó,hogy valami nem tetszik és belekötnél,akkor igenis gondold át először,mielőtt kimondod. Nem lehet visszaszívni utólag , nem fogja elfelejtneni. Ezért ne is mond olyanokat,ami bántó és utólag te is megbánod,meg tudod,hogy nem kellett volna.

Az ellenőrizgetésről is próbálj lejönni,próbálj megbízni benne.Más különben nem fog menni.

Ez nem egy pár napos dolog, biztos kell idő,mire meg tudsz változni ezen a téren.De a párod is biztosan értékelni fogja és neked is jobb lesz.

2017. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nőjj fel.


Vagy válts partnert. Én is abban a hitben éltem, hogy egy hisztis házisárkány vagyok, amin valahogy csodálatos módon csettintésre változtatott a megfelelő, kompromisszumkész, megértő, és törődő partner.

2017. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%

#9


Vagy csak találtál egy önként alárendelődő férfit. Van ilyen is. Ismertem ilyen szituációt ahol a nőt minden barátja sárkánynak tartott aztán jött a későbbi férje akinél ez volt a titok, hogy naaaaaaagyon nyuuuuuuuuuugodt és szolgalelkű. Úgy ugráltatja a nő ahogy akarja, mikor náluk jártunk mindig a férfi ugrált a nő meg csak ücsörgött vagy hajtotta a figurát.

2017. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!