Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a ti párotok is beleakar halni egy náthába, ha lebetegszik?

Figyelt kérdés

Nem tudtam melyik kategóriába tehetném a kérdést a felnőtt párkapcsolatokon belül, mert ez nem nevezhető problémának, számomra inkább érthetetlen :D

Én nemrég 2 hetet voltam táppénzen, mandulagyulladás, felfázás, láz és mindezek mellett meg is jött, tehát a hasam is görcsölt napokig. Elvoltam, filmezgettem, próbáltam sokat pihenni.

Mikor ő elkap egy náthát, egy szimpla pár napos orrfújós-köhögős kis betegséget, hát komolyan beleakar halni! :D Láthatóan, HANGOSAN szenved (jajgat, sóhajtgat nagyokat), úgy tesz, mint aki még sosem kapott el semmit :D Vicces igazából.

Más is szokta ezt tapasztalni?


2017. febr. 7. 19:58
1 2
 1/16 A legrosszabb ***** válasza:
100%
2017. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Kétféle férfi létezik. Az egyik 37,1-nél már a halálán van. A másik pedig olyan, mint a Gyalog galoppban a Fekete Lovag: levágod a karját, és neki az csak egy karcolás... :)

Én tizenpár év alatt 3 napot voltam betegszabadságon. Egyszer gombamérgezés, egyszer középfülgyulladás, meg egyszer kegyetlen másnaposság miatt, egy-egy napot. Nem is értem az embereket, mit kell egy náthán úgy felfújni. 39 fokos lázzal még simán megyek dolgozni, pedig nem irodában ülök, hanem vegyi komplexumokban csövet szerelek...

2017. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%

Mert a férfiakat az ilyen betegségek jobban érintik, ezért jobban is szenvednek tôle.


[link]

2017. febr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom olyan, hogy amikor beteg azt kéri hogy mindenki hagyja őt békén és csendben hagy gyógyulgasson.


Pont hogy nem szereti a babusgatást, törődést olyankor ha beteg (pedig általában igen). Olyan is volt hogy megkért aludjunk külön, mert így betegen magányra vágyott a leginkább.


Tavaly télen vesegyulladása volt és egy hétig nagyon fájt neki, volt antibiotikumos kezelés, ki sem kelt az ágyból néhány napig, csak kb WC-re menni és a konyhába. Akkor is azt mondta hogy az lesz a legjobb ha mindenki békén hagyja őt és magában pihenhet a szobában egész nap.


23/L, 27/F

2017. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyen pasik akkora puncik.
2017. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Igen, haldokolni készül. A férfi szervezet sokkal gyengébb. Nem véletlen a nők élnek tovább.

Az ösztrogént meg ne hozzátok fel, mert 55-60 felett is ugyanezt látom a környezetemben, ha a férj és feleség is náthás.

2017. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
És nem csak a náthával van így, minden betegséggel.
2017. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%

Nem szendved latvanyosan, olyan mint egy atlagos beteg ember, pihen, videozik, csondben van olyankor.

Szerintem en rosszabb vagyok, mert mar hoemelkedessel se vagyok hajlando dolgozni menni :) Mondjuk en se szenvedek latvanyosan, csak ha bajom van akkor senki ne varja tolem, hogy barmit is csinaljak.

2017. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
A férfiak általában véve nehezebben viselik a betegségeket és a fertőzésekre is fogékonyabbak, mert gyengébb az immunrendszerük. Ez nem legenda, hanem tény, éppen ezért egyáltalán nem kéne nevetség tárgyának lennie, persze vannak tudományosan alulművelt szexista emberek, akik jókat kacarásznak ezen. Ha egy nő visszautasítja, hogy a gyengébb fizikuma miatt cikizzék, akkor az a gyengébb immunrendszerű férfivel bánjon hasonló tapintattal.
2017. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
A barátnőm gyakrabban beteg, de jobban viseli. Én évente 2-3-szor megfázok, szóval nem túl gyakori, de akkor 2-3 napig teljesen szét vagyok csúszva, azonban nem várom el, hogy ellássanak, próbálom tenni a dolgom. De tényleg alig tudok magamról közben. Nem tudom, hogy miért van ez, mi is megfigyeltük. Ez szerintem messze nem punciság kérdése. Ezt adta a gép.
2017. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!