Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj a kapcsolatunkkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj a kapcsolatunkkal?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyok együtt a párommal. Épp olyan időszakban vagyunk, hogy mindketten betegeskedünk. Először ő, aztán én, most megint ő. Ilyen állapotban persze az együttlétek is kimaradtak, én csak feküdtem az ágyban szinte egész nap, olyan rosszul voltam. Megemlítette, hogy így szex nélkül kevésbé érzi magát jól a kapcsolatunkban.

Szerintetek mit tegyek?? Min kellene változtatnom? Hogyan lábalhatnánk ki ebből a hullámvölgyből?

Én szeretem őt.

Ő (férfi) 30, én 25


2017. febr. 8. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon komoly és ígéretes kapcsolat az, amelyet ledönt a lábáról egy kis betegség. Illetve feltételezem, hogy nem halálos kórral diagnosztizáltak titeket egyszerre, hanem valami lázas dologgal, így vègkèpp nem nagyon értem.
2017. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Nagy probléma ha nem figyel rád, és nem mutatja a megértés jeleit.
2017. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj vele, hogy ez a srác csak a szexért van veled..Gondolom, nem évek óta vagy beteg, hanem max 1-2 here. Ha ennyi szexkieséstől elmegy a kedve a kapcsolattól, akkor nem is kéne erőltetni vele ezt a dolgot. Mi lenne, ha terhes lennél/szülnél, vagy tényleg komolyan beteg lennél?... Egyébként jobbulást!
2017. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
* 1-2 heTe. Bocsi, a mobilom folyton ki akarja javítani, amit írok.
2017. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Óh szegény,szegény fiú....de persze gondolom ha szakítotok s nem lesz senkije s úgy nem egy vagy két hétig fog kimaradni nála a páros nemi élet azért is majd téged okol.:) Egyszerű, szedj több vitamint jó erőd legyen normálisabb pasit találni.
2017. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom még elég bizonytalan a kapcsolatotok. Abban sem vagyok biztos, hogy rosszindulatból írta. Mondd, hogy neked is hiányoznak az intim pillanatok (gondolom ez így is van), és alig várod, hogy minden a korábbi mederben haladjon tovább. De ha az egész kapcsolatotokban elbizonytalanodott, az intő jel lehet.

Sajnos mi is sokat betegeskedünk most párommal, és néga már a falat kaparjuk kínunkban. Mindketten elkaptuk a hörghurutot egy hetes váltásban, élni se volt kedvünk... Aztán egy kis szünet, majd nekem becsípődött a hátam. A levegővétel is fájt, nemhogy a szex. Majdnem egy hónap marad így ki a szexuális életünkből, és ugyan nagyon hiányzik az intimitás, de párom képes megérteni, és nem csinál belőle problémát. Jó, néha szenved, aminek hangot is ad, de ez normális :)

Törekedj arra, hogy stabilizáld a kapcsolatotokat, de ha nem partner ebben, akkor ne félj lépni. Első körben egy őszinte beszélgetéssel, és ha az sem használ, akkor talán jobb, ha külön utakon folytatjátok.

2017. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-nak igaza lehet. Én is voltam így, és a másfél hónapos szexhiány nem önmagában lett volna probléma, hanem kihozta az egyéb problémákat is. Végül szakítottunk, nem tudom hogy jó döntés volt-e. Beszéljetek teljesen őszintén egymással, olyat is mondjatok ki, amiről azt gondoljátok, hogy fáj a másiknak. Csak így lehet tartalmas és izgalmas kapcsolatot tartani. Ha pedig elválnak az útjaitok, akkor így húzzátok legkevésbé egymás idejét.
2017. febr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked kéne változatod?

Ő nem szeret, azon nem tudsz változtatni.

Aki a beteg nőjét ilyen "kedves" szavakkal doppingolja.. talán azt várta, hogy befizesd egy prostihoz.

2017. febr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
durva... nekem ilyet mondanának azonnal kiadnám az útját az illetőnek... szex nélkül kevésbé érzi jól magát a kapcsolatban?! tudtommal ha két ember szereti egymást, akkor a feleknek az is elegendő h egymás mellett lehetnek, pláne ha a másik beteg, arra kéne törekedni, hogy pl. teát főzni neki, megpuszilni megölelni stb, nemhogy kb 2 hét szexmentesség után a másik fejéhez vágni h nemjó így a kapcsolat... jóég, tényleg szedj több vitamint, h legyen erőd továbblépni!
2017. febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!