Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm "viccelődik" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm "viccelődik" a kapcsolatunkkal, ez normális?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt és nemrég volt pár kisebb súrlódásunk, amit megbeszéltünk. Azóta viszont a barátnőm, úgymond viccelődik a kapcsolatunkkal kapcsolatban előttem és mások előtt. Mondok pár példát: A barátnője most ismerkedik egy sráccal és nagyon örül neki, de barátnőm ilyeneket mond a lánynak, hogy "Majd elmúlik nálatok is a rózsaszín köd én már csak tudom", vagy hogy "Biztos jól meggondoltad, hogy akarsz-e egy kapcsolatot, szerintem azért Te is gondold át", és nevet ezeken. Múltkor szex után (ami egyébként nagyon jó) azt mondta, hogy biztos csak azért élvezte annyira mert ittunk. Szóltam neki, hogy ezeket most komolyan gondolja-e, vagy most mi van, de mondta hogy nem érti miért aggódok, amikor csak viccel. Nem nagyon tartom ezeket viccesnek, picit sértő ez számomra, de ha szólok, akkor én érzem magam rosszul, hogy feleslegesen aggódom. Nagyon szeret és velem akar lenni, boldog is mellettem, szóval biztos tényleg csak viccel. Jogos, hogy ez engem zavar, vagy tényleg lazábban kell az ilyeneket vennem? 24 éves, szóval szerintem ezek picit gyerekes viccek, bár az is igaz, hogy néha én is feleslegesen tudok aggódni. Mit tegyek szerintetek? Engedjem el a fülem mellett, vagy szóljak rá?

2015. jún. 14. 15:26
 1/3 Interferencia ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy te ilyenekkel nem szeretsz viccelődni, és beszéljétek meg a dolgot.
2015. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%
nekem a barátom csinálja ezt, hogy állandóan viccelődik. "persze, persze jobb egy komoly kapcsolat" (gúnyos hangnemben), "áhh minek keressek mást?". meg ilyenek. el kell fogadni. ő ilyen. ha neked ez ne tetszik, keress mást.
2015. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kell ennek mikor és hol van ott a helye... Mi társaságban egymás előtt is ugratjuk egymást ilyenekkel, aztán jót nevetünk rajta mindketten és megölelgetjük a másikat. 25 és 28 évesek vagyunk. Gyerekes lenne? Nem tudom, de mi vidám páros vagyunk, akinek ez a jellegű csipkelődés belefér és oda-vissza megy. Nyilván nem lehet mindig minden helyzetben ilyenekkel viccelődni, meg kell válogatni a szituációkat, de alap esetben nincs ezzel probléma.


Ő kicsit nyitottabb, humorosabb személyiség, téged kicsit zárkózottabb, esetleg önbizalom hiányosabb, komolyabb személynek tudlak elképzelni. Egyszerűen ebben nem vagytok egy hullámhosszon és kész. Ha te lazulsz egy kicsit, ő pedig visszavesz valamennyit, akkor nem kell hogy gondot okozzon a dolog a kapcsolatotokban.

2015. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!