Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adjak a szerelmem anyukájá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a szerelmem anyukájának a szülinapjára? Vagy egyáltalán kell vinnem vmit?

Figyelt kérdés

eddig 2szer találkoztam a barátom anyukájával, de meghívott a szülinapjára. és már csak 3 nap van. és nemtudom h mit kéne adnom neki. segítsetek pls.

hülye válaszokat írhattok, de nem érdekelnek.

17/L


2010. máj. 7. 21:57
 1/5 Szandykah ***** válasza:
2-3 szál virágot. De semmiképpen sem rózsát! Vagy egy bon-bont.
2010. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem virágot ciki. Inkább egy jóféle csokit. De előtte kérdezdd meg a párod, hogy az anyuja nem cukorbeteg-e. Mert akkor gáz a csoki. Ne vidd túlzásba az ajándék értékét! A lányom barátja nekem egy tábla csokit szokott hozni, ha alkalom van rá. Örülök neki...
2010. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
valami szép cserepes virágot( kertbe kiültetőset, ha van neki), ha tudod, hogy milyen zenét, filmeket szeret, lehet cd, vagy dvd.... ilyesmi. aminek Te is örülnél. csokiból ne sokat, de az jó fajta legyen-ha annál maradsz. sok sikert:)
2010. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem is egy szep csokor (vagy cserep) virag es/vagy egy doboz bonbon kelloen figyelmes ajandek ha nincs konkret otleted.
2010. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cserepes virágot illetlenség ajándékba adni... Ráadásul mivel lány vagy, szerintem a virágot abszolút felejtsd el. Egy jobbféle bon-bon úgy gondolom tökéletes lesz.
2010. máj. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!