Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok?

Figyelt kérdés
Jogsizom és beleszerettem az oktatómba. 1/3-nál tartunk de már szörnyen ki vagyok ő 38 én 25. Még sosem voltam ilyen rendes kedves lánnyal együtt eszméletlen, hogy ilyenek vannak, gondolom ez is rá tesz egy lapáttal. Nem olyan mint a mai fiatal pi csák. Gyereke van bár elvált, de ha zöld utat adna akkor sem mennék bele, mert mellé egy egykorú férfi való. Amikkor vezetek nagyon jól érzem magam vele (de szerintem ő is) és ahogy haza jövők depresszió van. Ahogy haza jövők melóból egyből leiszom magam mert nem tudok élni a gondolattal. :'( Tudnátok nekem javasolni valamit hogy tegyem túl magam ezen?

2017. febr. 10. 22:32
 1/10 opened paradise ***** válasza:
100%

Hát nem. De nem emiatt.


13 év az nem vész. Ha meg visszautasítana,lehet,hogy kiábrandulnál.

Piálni meg nem szabad egy nő/férfi miatt sem.

2017. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne igyál az nem old meg semmit...

Próbálkozz be nála.Ha benne van akkor happy van,ha nincs benne a dologban akkor pedig lépj tovább.Annyi nő van még a világon...

2017. febr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet próbálkozni csak éppen várd meg amíg kiléptek az oktatói-tanonc státuszból.
2017. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de épp ez az hogy szégyellem hogy szerelmes vagyok belé
2017. febr. 10. 23:24
 5/10 A kérdező kommentje:
nem össze jönni akarok vele hanem elfelejteni
2017. febr. 10. 23:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Felejtésre nincs recept. Kutyaharapást szőrével lehet gyógyítani, de kis szerencsével lehet, hogy nem is akar veled semmit kezdeni, tacskó vagy hozzá. Azzal ugyan nincs megoldva semmi, de legalább nincs veszély se.

A pia drága, ráadásul csak tüneti kezelés. Ha még csak a gyakorlati oktatás elején vagy, kérd át magad egy másik oktatóhoz, a többség férfi. Vigyázz, hogy idős legyen (na jó, ez csak egy gonosz vicc volt). Ha viszont a képzés végénél jártok akkor már nincs sok hátra, vizsgázz le, és nem látod többé. Csak kerül egy hozzád illő lány melléd...

2017. febr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy beleszerettél, ezért másik oktatóhoz szeretnél inkább járni.
2017. febr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom elmondani neki, mert félek hogy mi lesz ha nem utasít vissza?
2017. febr. 11. 08:38
 9/10 omba ***** válasza:

Na piálj, ha jogsit akarsz.

Ne döntsd el, hogy ki való mellé!

Ne felejteni akarj, ha szerelmes vagy belé... hódítsd meg.

Ha majd leráz, akkor kezd el keseregni!

2017. febr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szurjal oda neki egy jelzest arra, hogy tesztik neked, es, hogy benne lennel. Viszont nem eri meg gyerekes novel kezdened ilyen fiatalon, ezert szerintem, ne nagyon akaszkodj ra, mert a vegen megserulhet, ha esetleg ossze jonne valami. Bokoljal neki, ugy, hogy lassa, hogy erett ember vagy, es nem egy alkoholista fasz. Legrosszabb esetben , ha meg van a kozos szimpatia egy szex szoba johetne, de tobbet nem javasolnek. Probald meg es meg fogsz nyugodni.
2017. febr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!