Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnél csak a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnél csak a második vagyok. Ez másnál is igy van? Lent

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 4 hónapja vagyunk együtt. Maa reggel egy kollégája szólt neki telefonon, hogy olyasmit hallott hogy ki fogják rúgni barátnőmet. A beszélgetést hallottam, azt beszéltük meg hogy majd felhiv hogy mi várja bent a munkahelyén. Elment dolgozni, nap közben ki is rúgták. Hivni nem hivott fel, hanem facebookon irt hogy kirúgták, de már a legjobb barátjának irt is sms-t erről. A pasit (28 éves) ismerem, normális, van barátnője. Nem vagyok féltékeny rá. De miért őt értesitette előbb? Miért nem engem? Ez másnál is igy van? A pasi nem tud neki munkát, se nem ismeri a főnökét (vagyis már csak volt főnök), tehát semmi összefüggés nincs.


Én 25 vagyok, barátnőm 24 éves.


2017. febr. 11. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Te is látod a választ, egy vagy a haverjai közül (még csak nem is a legfontosabb), csak veled dug is.


De ettől még túl komolyan nem tervez veled, nem te vagy a fő támasza (az, hogy ezért felelős vagy e vagy sem, azt nem lehet megmondani ennyiből). Bocs haver, de egy közeli napon meg fogsz lepődni, hogy eléd áll, talált valaki mást, mert ebből a helyzetből nem nehéz belehabarodni sem valakibe (nem a telefonos barátba, hanem egy 3.-ba, aki majd nem csak cimbi lesz)

2017. febr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4 hónap az lófaasz semmi. Engem sem érdekelne, ha a barátom előbb egy barátnőjének mondaná el. Lényeg, hogy elmondja. Kezdesz sárkányosodni.
2017. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!