Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit csináljak? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak? A párommal vagyok 8 éve de ebből legalább 2 év veszekedés hogy miért nem lehet második.

Figyelt kérdés

Ő akarja én nem. Nem lehet neki parancsolni hogy mire már mikor nem nagyon szeretem. Jelenleg azt kértem tőle tartsunk egy kis szünetet. De nem nagyon tudja elfogadni.

Meg sajnálom is hogy szenved. Tanácstalan vagyok mit csináljak. Vajon nekem csak a szenvedés jut és hozzam vissza őket maradjon ugyan az ami eddig is.

Mint ahogy anyám mondja Maradj vele a gyermek miatt


2016. máj. 24. 12:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Halvány sejtelmem sincs, hogy miről beszélsz. Most akkor írd le tömören, a magyar helyesírásnak megfelelően, ha válaszokat is szeretnél kapni.
2016. máj. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

mi van?

2. gyereket akar, vagy édes hármast, vagy második kutyát, vagy mi a t0k0m3t?


23F

2016. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Most a második gyereken megy a vita, hogy legyen vagy sem?
2016. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem értem amit írtál, pedig szívesen adnék tanácsot.
2016. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Én az elején azt hittem, hogy még egy nőt akar a hármas szexhez. De már elbizonytalanodtam, lehet inkább második gyereket akar. :D
2016. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem beszélni mágyár?
2016. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Van egy gyermekünk de még egyet akar
2016. máj. 24. 12:58
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet második? Tisztáztátok az elején a terveiteket, elképzeléseiteket? Van racionális, elfogadható indoka az álláspontodnak, vagy "csak" alapon magyarázod?

Ilyen kérdésekben sajnos nincs kompromisszum, az egyedüli lehetőség, ha mindketten pontosan tisztázzátok az álláspontotok összes okát, és megbeszélitek nyíltan, hogy el tudtok-e képzelni közös nevezőt, vagy sem.

Az a gyanúm, hogy a kommunikáció hiánya az, ami nálatok elsősorban kapcsolatromboló.

2016. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De én már nem akarok. Nem érti meg hogy nem akarok hiszen már évek óta csak haldoklik a szerelmünk
2016. máj. 24. 13:00
 10/16 anonim ***** válasza:
Hány éves a nagyobb gyerek? Lehet még korai lenne neked.
2016. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!