Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire bunkó velem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ronda, sportolok, csinosan öltözöm.

De a párom mégis teljesen elveszi az önbizalmamat.

Lehet úgy fog lejönni, hogy beképzelt vagyok, DE NEM!

Mondok egy-ket példát: Egyik ismerősét láttuk múltkor, nem szép a lány, nagyon hülyén tud felöltözni, a stílusa is ripacs, nagyképű. Tipikus mai pi.. facebookra naponta hülyébbnél hülyébb képet tölt fel.

Ez szerinte aranyos, meg jól néz ki.

Én hiába öltözöm ki, meg sokkal látványosabb vagyok nála mindig leszól valamiért.

A másik példa szilveszterkor... Egy kicsit összevesztünk, de nem hiszem, hogy így kellett volna reagálnia. Nagyobb társaság volt ott, nem mindenkit ismertünk. Olyan ismerős aki soha az életbe nem dicsert meg, ki is emelte, hogy mennyire csinos vagyok (sőt utána még az "anyósomnak" is ecsetelte a dolgot, és a párom meg milyen topisan jelent meg...)

Na de nem is ez a lényeg, hanem párom reakciója...

Végig egy kapafogú, ronda, nagyon vékony, kb 10 éve volt az a ruha divat ami a csajon volt... azt bámulta.

Végig táncolt és neki az nagyon tetszett... A tánc amit a csaj produkált kettőt jobbra kettőt balra szinten volt. Mikor a csaj már hazament mehettünk mi is haza. Addig nem.

És másnap megjegyezte, hogy nem is látta, hogy én milyen voltam, meg hogy táncoltam, mert a többieket nézte.

Miért jó ez neki?

A család meg a barátok szerint jobb vagyok csajban mint ő pasiban. De akkor meg minek kell ezt csinálnia? Ezt élvezi, hogy leszól?


2017. febr. 12. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Miért vagytok egyáltalán együtt?


Én ezt nem értem a történetben... féltékenykedsz fűre-fára, a pasidtól is jobbnak képzeled magad, sőt mindenkitől jobbnak...Másokat próbálsz lemásolni, lásd facebook lányok...


Tegyél magadnak egy szívességet és lépj tovább és találj rá előbb önmagadra...

2017. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Az első hozzászólóval teljes mértékben egyetértek!
2017. febr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
A kapcsolatotoknak semmi ertelme, neked meg akkora arcod van, mint ide Makó.
2017. febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Akkor Te már kezded kapisgálni, hogy a külső nem minden. Ha nem Te vagy neki a világ legszebb nője akit kíván és akiért teljesen odavan: semmi értelme vele maradnod.
2017. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Persze mehet, hogy nagyképű vagyok. Na ne mondjátok már nekem, hogy nem állapítottátok meg soha csajról/pasiról, hogy nála jobb vagyok bármiben...
2017. febr. 12. 15:01
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogy azért tetszenek neki ezek a lányok, mert nincs akkora pofájuk mint neked?!
2017. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
"...nem szép a lány, nagyon hülyén tud felöltözni, a stílusa is ripacs, nagyképű. Tipikus mai pi.. facebookra naponta hülyébbnél hülyébb képet tölt fel." ; "...Végig egy kapafogú, ronda, nagyon vékony, kb 10 éve volt az a ruha divat ami a csajon volt..." - tudom, ez szamodra ebbol a szinvonalu gondolkodasmodbol kiindulva meglepo lehet, de nem mindenki szokott ilyen szavakkal illetni szamara ismeretlen embereket, mig onnon gyonyorusegeben furdozik...
2017. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy azok a lányok kedvesek és életvidámak és nem szólnak le más csajokat? VAgy csak nem gondolják magukról, hogy jobbak a te pasidnál hanem jó pasinak tartják őt?
2017. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hmm, hmm, hmm... A történet megítéléséhe lehet elég lenne látni 1-1 fotót a kérdezőről, a barátjáról és mondjuk a "kapafogúról".


Ha nem érzed jól magadat a srác mellett, akkor beszélj vele róla. Ha nem akarsz bele energiát fektetni vagy nem használ és még mindig nem jó, akkor meg marad az, hogy elbúcsúzol tőle.

2017. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Tok jo hogy a kerdezot oltjatok. Akinek van egy kis onbizalma azt mar egybol utalni kell mi? En sem ertem miert vannak egyutt de en azt nem hogy kerdezo miert nem keresel egy normalisabb palit aki ertekel is?
2017. febr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!