Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagáljak erre? A többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáljak erre? A többi lenn!

Figyelt kérdés

2017. febr. 13. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hmmmm
2017. febr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A párommal terveztük hogy összeköltözünk de ugy veszem észre hogy ő màr nem akarja igazàn nincs meloja igaz keres de nem beszél arrol hogy lessz közöshàzunk csak ha én kérdezem vagy én akarom megbeszélni !Ha beszélgetek chatan vagy êlőbe mikor talizunk àltalàban a szexről akar beszêlni és folyton oda jukadunk ki !
2017. febr. 13. 15:18
 3/11 A kérdező kommentje:
Elvinni sehova sem vitt mikor meloja volt akkor sem csak ha én mondtam hogy menjünk akkor jött de ugy hogy mi ketten mennénk valahova nem akar akart!Utolag elmondta hogy ez meg az volt tervben neki hogy elvisz de az okàt sohasem mondta el hogy miért nem vitt!
2017. febr. 13. 15:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Feleslegesen pazarlod az idodet.
2017. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Jaj, már megint te meg az ostobenkó kérdéseid, nem unod még? Mert mi nagyon. Azt tudtad, hogy nem teszünk minden mondat mögé felkiáltójelet? Na látod, ma is tanultál valamit. Tanulhatnál még a ba/be/ban/ben határozóragokról illetve például a j és ly közt lévő különbségekről, máris kevésbé ordítana az írásoból, hogy mekkora egy kretén vagy.


A drága párod, ahogy már az előző kérdéseidből is kiderült, nem csak, hogy nem tisztel, de még egyenesen le is néz, azt meg teljesen egyértelmű, hogy nem tervez veled jövőt. Programot szervezni se akar veled, nemhogy családot alapítani, szóval hiába teszel bármit, dugni jó vagy neki, de ennyi az egész. Nagyon jól látod, hogy bánik veled az ürge, ennek ellenére mégis benne vagy ebben a kapcsolatban, szóval bármi történik, magadra vess. Ha nálad alap követelmény lenne azt, hogy emberként bánjanak veled, már rég leléptél volna.

2017. febr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5-ös ha ennyire okosnak érzed magad akkor nézz utànna hogy mit jelent a kretén mint fogalom !:DDe nyilvàn te is csak magadbol indulsz ki szóval mielőtt megszólanàl előtte szàmolj el 10-ig!
2017. febr. 13. 18:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Húha, biztos nem tud 10-ig számolno, de nagy "visszaoltás" volt.

Már többen is többször is leírtuk, tanulj inkább, a pasidat meg dobd ki. Ennyi, kész, finito.

2017. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Számolni*
2017. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hűha én nem ezt mondtam hogy nincs igaza én ezzel azt kivàntam közölni hogy nem vagyok kretén ennyi !Tàvolbol mindíg könnyebb ugatni !:D
2017. febr. 13. 22:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt elhiszem mondjuk, hogy nincsenek pajzsmirigy problémáid. Rendben, akkor nem vagy kretén, csak egy súlyos idióta. Így jobb?
2017. febr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!