Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmet valottam, megaláztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet valottam, megaláztam magam elötte, de még erre se reagált, mit tegyek!?

Figyelt kérdés
A baràtom elhanyagolt engem,nem akartam elvesziteni ezért nyiltan leirtam neki üzenetben,hogy belészerettem,sajnos csak igy tudtam elmondani neki,mert a telefont sem veszi fel soha...még erre sem reagàlt!Igy akar szakitani,hogy eltünik mint "szürke szamàr a ködben"!?Szerintetek mi lehet az oka?Kérlek normàlis vàlaszokat küldjetek! Köszi
2013. szept. 18. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2013. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először a barátod, aztán szerettél bele? So interesting for me! Hagyd a fenébe, nem érdemel meg téged.
2013. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En 27 vagyok ö pedig 36...sajnos ez a viselkedése kb egy 5 évesére hasonlit!!Ha nem akar velem lenni mondanà meg és ne bàntson...màr jo pàrszor csalodtam sajnos :(
2013. szept. 18. 16:28
 4/6 kolosszus22 ***** válasza:
Szakítás előtt szerettél bele a barátodba!? WTF?
2013. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha elhanyagol és nem reagál a keresésedre, akkor szerintem egyértelműen nem akar veled lenni. Mi a fenének alázkodtál meg neki? Már sorry de ez a te hülyeséged...


Sok nő miért nem veszi észre ha dobva van?

2013. szept. 19. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, h a nőknek az jön be, ha le vannak szarva.
2013. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!