Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek ez nem okozna gondot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez nem okozna gondot, nekem sajnos igen?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan helyen kezdtem el dolgozni, ahol hétvégén is meló van. Viszont a párom csak hétköznap dolgozik.

Így nagyon nehéz megoldani azt, hogy pl hétvégén együtt legyünk/megyünk valamerre, vagy péntek esetleg szombat este mennénk valamerre...

Érettségivel jobb melót nem találtam...:(

Nekem ez nagyon rossz, hogy így melózok és félek, hogy így nagyon keveset tudunk együtt lenni...mert úgy érzem rámehet a kapcsolatra...


Ti vagytok hasonló helyzetben? Ha igen, zavar? Vagy hogy oldjátok meg?

Köszönöm előre is!!

24n


2017. febr. 14. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:

ha megtudnánk oldani a találkákat, akkor nem lenne akkora gond, de ez úgy is csak vegetálás a részedről, majd találsz más munkát remélhetőleg :)


23F

2017. febr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát erre tényleg rámehet a kapcsolat. Próbálj valami normális munkát találni, még ha kevesebb pénzt is kapsz érte. Nem hiszem el, hogy ne lenne, aki akar az talál. Ne a pénz motíváljon, mert a boldogságot többet ér.
2017. febr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak a vasarnapunk van ami abszolut szabad, nem aggaszt a dolog, mert nem orokre szol, es ettol fuggetlenul en siman elmegyek este barmerre, maximum masnap kicsit rossz lesz a munkaban :)
2017. febr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hat igen :( sajnos en is evekig egy hotelben dolgoztam minden alldott hetvegen minden ünnepnapon minden szilveszterkor...ö hetvegen volt szabad.hetvegen hazaertem du 5re.nem volt 1 közös teljes napunk sem.a nyar volt a legnehezebb.a varosban levö setanal tovabb nem jutottunk.pl elötte allandoan utaztuk a környeket kirandultunk bejartuk az allatkerteket.nagyon nehez volt.meg is sinylette a kapcsolat.nehez idöszak volt.ö is en is ingerlekenyek voltunk nem is tudom elmondani de a közös hetvege hianya tett egy pontot.nem olyan volt mint elötte.szerencsere talaltam olyan alladt ami hetfötöl pentekig takaritas ugyszinten,de van hetvegenk,van ünnepnapom karacsonyom.Keresgelj közben masik munkat ha ugyerzitek.sok sikert :)
2017. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerelem van, minden megoldható.

Mi, mindketten, minimum havi 250 órát melóztunk és volt buli, nyaralás, építkezés, gyereknevelés, stb. Egyeztetni, összehangolni kell mindent.

2017. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én suli mellett dolgozom így, csak hétvégente vagyunk nyitva meg hétköznap pár napot, a vőlegényem meg hétfőtől péntekig dolgozik és 100 km-re lakunk egymástól.

Pár hónapja voltunk együtt, amikor jött ez a meló nekem, ami a suli mellé ideális, de megnehezítette a kapcsolatot.

Viszont mindig mindketten azon voltunk, hogy minél többet lehessünk együtt. Heti 3-4napot sikerült találkoznunk, persze vagy ő dolgozott közben vagy én, de mindig úgy számoltunk, hogy egy együtt alvásért is megéri utazni.

2 évig csináltuk ezt, de már csak 2 hétig fogjuk, mert új munkát kapott és hozzám költözik :) néha ő is fog hétvégén dolgozni, szóval nem csak hogy minden nap találkozunk, de közös egész napjaink is lesznek.

Nem feltétlenül teszi ez tönkre a kapcsolatot, de azért nehéz.

Kitartást hozzá.

És keresgélj még. Ez csak egy állapot és nem tart örökké.

2017. febr. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat, aranyosak vagytok!! :)


Igen remélem nem tart örökké, de nagyon rossz nekem így...

Sajnos más melót nem kaptam, ahogy mondtam csak érettségim van, ezt is nagyon nehezen találtam meg, de muszáj volt elfogadnom ( bolti eladó)

2017. febr. 15. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!