Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez minek minősül? Mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez minek minősül? Mit csináljak a jövőben?

Figyelt kérdés

A párommal 4 hónapja vagyunk együtt,és most alakult úgy,hogy együtt elmentünk bulizni. Elég zárkózott srác,de ha iszik kinyílik. Ez történt most is.

Táncoltunk, aztán látta,hogy a barátja barátnője egyedül van, aztán mondta,hogy kicsit odamegy hozzá. Odament, felkérte ÖLELVE táncolni,aztán tánc közben lecsúszott a keze a csaj fenekére...de csak egy pillanatra...

Hozzá kell tennem,egész este velem foglalkozott.

Mivel nagyon el volt ázva,hiába beszéltem erről..másnap meg nem is emlékezett erre,de bocsánatot kért,és azt mondta nem is jelentett semmit.

Most ilyenkor mi van...?


31/F, 25 /L



2017. febr. 14. 14:52
 1/10 Krukutyán Levente ***** válasza:
24%
Sorry de amíg hozzá ért addig az ujjaival morzejeleket adott le a lány valagán. Megkérte így kezét bizton mondom.
2017. febr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Semmi. El volt ázva, ezért azt tette amit épp gondolt... érdemes azért oda figyelnie hogy annyit igyon amennyit bír. 31 évesen tiniként viselkedni már nem menő...
2017. febr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Oda kellett volna menned es elrangatni tole.
2017. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Magától abbahagyta és utána odajött hozzám. Az egész kb 1 perc volt
2017. febr. 14. 15:06
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Konkrétan rámozdult a barátja barátnőjére. Józanul nem merte volna, de így részegen előjött az igazi arca.

Én dobnám a helyedben.

2017. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Eleve nem táncolok ölelve olyannal, akitől nem akarok semmit. Részegen sem!
2017. febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Detto ugyan ez volt velunk is 3 honap utan, az en baratnom, ugy reagalta le mint egy 16 eves. Szakitas lett belole 2 honap szunettel. Ujrakezdtuk, de O tobbszor is eljatszotta ezt velem, ami nem epp a megfelelo. En azota nem ittam semmit, es nem is mentem sehova bulizni. Semmikepp ne csinalj olyat, amit O tett , ha vele akarsz maradni, nezd el neki, fiatal a kapcsolat, ha csak nem akartok ugy vegezni, ahogy mi. Rament a kapcsolat a busszujara a az ex baratnomnek. 30F
2017. febr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

kedvenc témám: részeg voltam és félrekúrtam, de nem emlékszem semmire:) ájjjj


csoda emberek ezek, hidd el nekem.

2017. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ha én sokat ittam (talán kétszer fordult elő), akkor én járni sem bírtam és elaludtam. Ha nem ittam sokat, akkor még tudtam magamról és ha tudtam magamról, nem csináltam ilyet.

Szóval -persze ez csak én véleményem- vagy nem volt elázva teljesen és kamuzik neked, hogy nem emlékszik, vagy... Igazából nem tudom. Én csak azt láttam, amikor haverokkal buliztunk, hogy vagy valaki kidőlt, vagy nem csinált semmi olyat, amit máskor se tenne meg. Persze kivételek mindig vannak.

2017. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Annyira nem kéne ezen felakadni, de azért a szemedet tartsd nyitva.

Nekem inkább az a gáz, hogy valaki 31 éves korában is részegre issza magát.

2017. febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!