Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kötődik hozzá?

Figyelt kérdés
23éves egyetemista vagyok most költöztem Budapestre es öszejöttem egy nálam fiatalabb lánnyal, a kapcsolatunk elején minden nagyon jó volt, mikor összejöttünk én nem tudtam, hogy ő kb. 2hete lépett ki egy nagyon rossz két évig tartó kapcsolatból (jelenleg 5hónapja vagyunk együtt)... Az exe megcsalta nem is egyszer ő mégis valamiért nagyon jónak tartotta/tartja, napi szinten beszélget vele néha-néha találkoznak is, egy két üzenetet láttam és teljesen meg vagyok győződve arról, hogy vissza akarja szerezni, a barátnőm pedig teljesen kétértelműen válaszolgat neki. Ebből fakadóan elég sok vita van kettőnk között, én mindent megteszek érte és mégis.... ő azt mondja az exe iránt már nem érez semmit és szeret de néha amikor "kikel" magából olyan dolgokat mond amik nagyon rosszul esnek nekem és mindennek ellenére én nagyon szeretem őt. Én nem értem miért kötődik a rosszhoz, kérdezem mit csinálok rosszul, min változtassak, a válasz mindig az, hogy semmin. Emellett én úgymond el vagyok tiltva más lányotól akikkel gyakorlatilag csak egyetemi dolgokat beszélek meg.

#szerelem #ex #párkapcsolat #nemszeret? Miért? Nemértem
2017. febr. 16. 02:05
 1/2 kolosszus22 ***** válasza:

Teljesen mindegy miért kötődik hozzá, szakításuk után 2 héttel már veled volt, egyértelmű, hogy nincs túl rajta és nem zárta le magában, ezek olyan dolgok amire nincs értelmes magyarázat, bármilyen rossza is volt a kapcsolata!

Most jól figyelj: Szakíts ezzel a csajjal minél hamarabb és hagyd ott, mert nagyon meg fogod szívni, vissza fog menni hozzá ezt borítékolom neked, nagyon nagy madár vagy ha benne maradsz ebben a kapcsolatban úgy h a csaj nem feléd van elköteleződve érzelmileg, semmit nem tudsz tenni, ne is legyél olyan hülye h magadat hibáztatod és még te akarj változtatni, neki így vagy úgy de az ex kell, hozzá kötődik még, őt keresi benned is, még ha jobb is vagy, az sem számít ilyenkor! Tapasztalatból beszélek, én is összefutottam életem során 2 ilyen nővel is, aki az exén rugózott, átéltem már ezt, mindkettőnek csúnya vége lett! Te egy átmeneti, pótlék embernek vagy használva, veled akart vigasztalódni, meg felejteni, de természetesen nem sikerül neki és sosem sikerül az ilyen szitukban! Menekülj!

29F

2017. febr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Szép napot!
2017. febr. 16. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!