Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Indok az, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Indok az, hogy azért nem szakít a jelenlegi barátjával, mert 4 éve együtt vannak, és kötődik hozzá?

Figyelt kérdés

A lány belém szerelmes, ezt nem is tagadja. Számtalanszor megcsalta velem azt a fiút, ráadásul voltak erkölcsi aggályaim, aminek hangot is adtam. Nem érdekelte, mert annyira szeret.

Viszont csak mondja, hogy velem akar lenni, de nem tesz semmit. Az az indoka, hogy azért mégis csak szereti, és kötődik hozzá...

Könyörgöm, ha igazán szeretné ezeket nem tette volna vele!!!!!

Mi van, ha az én hátam mögött meg őt hitegeti, és így mindkettőnket lebegtet?

Az a baj, hogy én szívemből szeretem, és vele lennék, de az ilyen állapot teljesen tönkretesz.



2015. dec. 24. 09:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Téged sem szeret, meg a másikat sem.
2015. dec. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Indokold meg kérlek, miért?

Azt hazudhatja, hogy "szeretlek" de azokat a nem nyelvi jeleket amiket kibocsájt, nem játszhatja meg..

2015. dec. 24. 09:59
 3/17 anonim ***** válasza:
Vagy van egy baromi nagy közös hitel, aminek fedezete az anyjáék lakása. Meggondolandó.
2015. dec. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ilyenről szerencsére nincsen szó.
2015. dec. 24. 10:02
 5/17 anonim ***** válasza:
Ezt ne engedd így tovább menni. Állj a sarkadra, még, ha nehéz is, és mondd el neki, hogy választania kell. Neki ez így kényelmes, ketten is rajonganak érte, téged pedig tönkre tesz.
2015. dec. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mert ha szeretne, akkor már rég otthagyta volna a másikat, nem egy ilyen szar dumával szerelne le, hogy még szereti és kötődik hozzá.
2015. dec. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha nem hitel, akkor valami ami miatt függ a mostani pasitól?
2015. dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Andi80018 ***** válasza:
Szerintem mindketten jó nagy balekok vagytok. A csajnak valószínűleg ez így tök kényelmes, hogy van egyszerre két palija is, akik oda vannak érte. Én a helyedben egy ilyen nőt dobnék, mert ha veled lenne, simán benne van a pakliban, hogy egy harmadikkal meg veled csinálná ezt. Ebből nem lesz semmi, most mondom neked, keress egy másik lányt, ezzel meg szüntesd meg a kapcsolatot teljesen. Csak az időd telik vele, mindkettőtöket hülyére vesz.
2015. dec. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én is ettől félek. Fogyatkozik a belé vetett bizalmam.

Egyszerűen csak bemeséltem magamnak azt, hogy fél attól a fiútól. Azt tudom, hogy nagyon zsarolja érzelmileg.

Talán csak gyávaságból nem lépi meg?

2015. dec. 24. 10:23
 10/17 Andi80018 ***** válasza:
Jaj, hagyjuk már. Mégis mit tudna csinálni, ha otthagyja. Semmit. Ha gáz, fel kell jelenteni, de szerintem nem ennyire komoly a helyzet. Én lehet lennék olyan szemét, hogy ha nem választ, akkor beszélsz a palijával, ha már így hiteget. Majd akkor meg lehetne látni, mi a szitu.
2015. dec. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!