Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért nem tőrödik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért nem tőrödik velem?

Figyelt kérdés
Mostanàba el ritkàn talàlkoztunk sokat dolgoztam .Ha talàlkozunk is egy két napra akkor csak nàlunk van és szinte csak magàról beszél még a tetovàlàsairól. Ha felhozom hogy mennyünk sétàlni,akkor csak annyit mond rà hogy fàradt most nem.Szinte sülve föve együtt vagyunk akkor sem talál ki programokat.Szinte mindig minden percben együtt vagyunk.Nem szokott olyan lenni nagy ritka hogy ne talàlkozunk,mostanàban a munkàm miatt még este is àtjött,tudom az sem jó ha mindennap együtt vagyunk,de vele mindennap találkoztam.De ha egy két nap nem találkozunk akkor még azt mondja h én nem foglalkozom vele ,
2017. febr. 16. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Egymás közötti kommunikációról hallottál már kislány? Elmondtad neki a problémádat?


Ne itt várd már a csodát, hanem beszéld meg vele, ez nem olyan nagy dolog!

2017. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hiába beszélek meg vele olyan mintha nem venné komolyan .Folyton lekislanyoz stb. Hülye vok ha olyat mondok amit nem akar hallani.
2017. febr. 16. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor minek vagy vele?


mindenki olyan rózsát szagol, amilyet szakít!

2017. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Basszus, a nem magyar édesapámnak nincs ilyen fos helyesírása, mint neked :D
2017. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!