Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinalhatok, ha a szuleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalhatok, ha a szuleim nem akarjak elfogadni a baratomat?

Figyelt kérdés
En 20 eves vagyok,a baratom 22 es tobb mint 1 eve egyutt vagyunk.A szuleim nem akarjak ot elfogadni,mert szaksulit vegzett (ami azt jelenti h 11 osztalyt jart vegig es nincs erettsegije, viszont kitanult egy szakot) .Ennek ellenere 22 evesen eltartja sajat magat es meg szuleinek is besegit neha egy kis osszeggel vagy amivel csak tud.Iden kezdtem az egyetemet es ez a szuleimnek megnagyobb ellentet kelltett,mivel szerintuk nem illunk ossze,hiaba probalom magyarazni nekik h a parom legalabb dolgozik,eltartja magat,jol banik velem es tenyleg szeretjuk egymast

2017. febr. 16. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg kéne ismerjék...
2017. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Barátom apjának szakmunkás végzettsége van, most vállalkozó. Az anyjának három diplomája van, tanár meg közgazdász is, és tökéletesen megvannak.
2017. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd ha elvesz feleségül és eltart téged, te meg szülsz néhány gyereket töle akkor biztosan elfogadják.
2017. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a szüleidet örüljenek anbak hogy komoly párod van aki màr melozik meg eltartja magàt !Meg nem egy link alak !
2017. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!