Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendo, ha szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendo, ha szeretem a baratomat, de nagyon unalmas vele a szex?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy tenyleg minden megad. Vonzo, jokepu, jo megjelenesu, intelligens, kedves. Ez rendben is van, de ha szexelunk, mindig ugyanaz a forgatokonyv: o folul, nagyon max. kozepes tempoban, csondben, vegig a szemembe nezve, es ennyi. Lassan fel eve vagyunk egyutt, es most mar nagyon uncsi. Nekem szuksegem volna arra (is), hogy tovig bevagja, es jo kemenyen megb..sszon, dominaljon szex kozben, kielve rajta a perverzioit, de hat azok nincsenek neki. :( Persze jo az osszebujos, erzeki, romantikus szex is, de ez az allando max. kozeptempos lotyoges nagyon unalmas mar (ahogy, ha csak vad szex lenne, az se lenne jo). Nem kompromisszumkepes egyaltalan. Neki ez a vad, a maximum amit nyujt, rendesen meg is lepodott, mondvan o egyik baratnojenel se "diktalt ilyen tempot", es, hogy ennel tobbre nem is vallakozna, mert nem akar bantani, mivel neki mar ezzel a nem lassu, olelkezos szex-el is falakba utkozott. :(
2017. jan. 11. 23:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%
Vegyetek be harmadiknak!
2017. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Dominálj te kicsit,vagy próbáld vele megbeszélni. Párom velem csalta meg akkori barátját (én nem tudtam a barátjáról) és annyira megmaradt benne a szex ami végül nekik szakító ok volt,hogy utána 2 hónapig keresett mire méltattam vele találkozni (nekem jött le kellemetlenül,hogy a barátját velem verte át). Beszélgettünk majd végül összejöttünk,utána elmondta,hogy ilyen szexben még sosem volt része. Osztom a véleményed, kis szeretkezés utána rögtön folytatva egy kemény dugással, úgy az igazi,nem tudom,hány évesek vagytok,de 24 évesen képtelen lennék ilyen semmilyen szexre mint amit leírtál, majd esetleg 70 évesen....én nem bírnám
2017. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1. :D :D

2. Na ezaz! Nem vagyunk oregek. O 24, en 22. Annyira monoton igy. :( neha mar kozben azt varom, hogy vege legyen. Probaltam kicsit en iranyitani az esemenyeket, hatha tetszik neki, de konkretan ugy nezett ram, hogy elment a kedvem az egesztol. Gondoltam megmasszirozom, hogy ellazuljon, es en akartam folul lenni. De mikor beleultem, es (hozzateszem, finoman) lefogtam a kezet, jott a fentebb emlitett nezes.

2017. jan. 11. 23:39
 4/26 anonim ***** válasza:
60%

Megnyugtat a tudat, hogy létezik olyan srác, akit ez kielégít. Irigyellek.

Nálam valahogy folyton az anál mániás, szado-mazos, extrém helyen szexelni szeretők találnak be.

L22

2017. jan. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok,hát én ezt nem bírnám elviselni,most nem mondom,hogy ezért szakíts vele,de egy idő után úgyis tönkrefog menni emiatt a kapcsolat..nekem is ha ilyen lenne a barátnőm,hogy ilyen lötyögős tempó lenne neki a jó én szakítottam volna vele. De szerencsére azt kapom,hogy "abba ne merd hagyni" :/ Próbáld vele megbeszélni,hogy ez neked így nagyon nem frankó mert más lehetőség már nincs
2017. jan. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Szintén 2-es vagyok, mi a probléma az extrém helyekkel ? :D Tök varázslatos adrenalinbomba,szadomazos nem vagyok,de extrém helyek és lötyögős szex helyett egy kemény dugás a szeretkezés mellé tökéletes dolgok és nem volt még rá eddig panasz...sőt..
2017. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
46%
csak feszengek közben, hogy lebukunk. Ettől nem tudom elengedni magam.
2017. jan. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hat 2. szerencses a baratnod. :(
2017. jan. 11. 23:53
 9/26 Szergej55 ***** válasza:
Legalább te őszinte vagy a kérdést illetően!
2017. jan. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne ijedj be a nézésétől, csináld végig amit a fejedben vettél, ne bizonytalanodj el. De őt sem kizárva, hanem bevonva csalogatva játszva vele.
2017. jan. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!