Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom világot szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom világot szeretne látni de engem ez nem vonz annyira, mit tegyek? Több lent

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal ő 20, én 19/L.

Neki biztos a " jovoje" családi vállalkozásuk van.. Én most állók érettségi előtt és most jön az egyetem ami nekem nagyon fontos..

Azt mondja hogy ő pár éven belül rengeteg helyre el akar menni, élvezni akarja az eletet..

Én azonban nem szeretnék erre sokat költeni valamint egyelőre az egyetemre akarok koncentrálni.. Mondtam ezt a paromnak erre azt mondta begyepesedett vagyok.. De az én családom nem áll így anyagilag hogy én utazásra szorjam a penzt.. Egy évbe egyszer szívesen elmegyek de ennyi.. Nekem sokkal fontosabb hogy családi házra valamint kocsira sporoljak.. Utazni szerintem ráérek 25eves koromba is, illetve szereintem az ember 40eves kora után is utazhat ha kirepultek a gyerekek, mert tekintve a helyzetet elég veszélyes a mai Európa..

Nen tudom mit tegyek, a párom nem ért meg engem..



2017. febr. 17. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Süss neki hamuban sült pogácsát.
2017. febr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyet tisztázzunk előre: nem az a helyzet, hogy neked igazad van, a párod meg téved és hibás, mert nem ért meg téged. Különbözően látjátok az életet és ez valószínűleg csak erősödni fog az idővel.


Pláne, ha ilyen gyenge érveket használsz, hogy majd húsz év múlva lehet utazgatni, meg hogy most veszélyes Európa (mi a garancia arra, hogy nem pont 20 év múlva lesz igazán veszélyes?)

2017. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

"...mert tekintve a helyzetet elég veszélyes a mai Európa.." - szerintem egyeterthetunk abban, hogy mindenki jobban jar, ha te otthon maradsz a fenekeden, es egesz eletedben gyujtogetsz a csaladi hazra meg az evi egyszeri, veszelymentes Horvatorszagra.

Azonban el kell keseritselek, szerencsere vannak, akik tisztaban vannak vele, hogy mennyire erdekes es gyonyoru bolygon elunk, es nem az a legfobb vagyuk, hogy otthon uljenek, es epitsek a biztonsagos kis feszket maguk korul.

2017. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg egyik embertípust sem kellene lenézni.

Tisztában vagyok vele, hogy milyen gyönyörű világban élünk, de valahogy mégsem szeretnék menni. Számomra a saját lakóhelyem is csodálatos. ^^

Ettől függetlenül én megértem azt is, aki mindig úton van, mint Fock Jenő.

Igazából sem a kérdezővel, sem a párjával nincs baj, egyszerűen csak különbözik egymástól az értékrendjük. Ahogy írták előttem, ez idővel csak rosszabb lesz.


21/L

2017. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyikőtökkel sincs gond, csak nem ugyanazt tartjátok fontosnak, nem ugyanazok a prioritások. Ami nem gond... De valamelyikőtök úgyis megsértődik (nagy eséllyel) a másikra. Vagy te, mert elment nélküled évekre, vagy ő mert nem mehetett el...
2017. febr. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kolosszus22 ***** válasza:

Igazából előttem leírták a lényeget. Nincs baj egyikőtökkel sem, de más az értékrendetek és életfelfogásotok, a különbségek most kezdenek kiütközni köztetek, azt hiszem nem illetek össze, innentől majd egyre több lesz a konfliktusotok ilyen dolgok miatt. Én sem voltam nagy utazgatós sosem, értékelem a világ szépségeit, ha időnként eljutok valahová, de nekem az otthon, meg egy kellemes, nyugalmas együtt töltött idő többet jelentett mindig is. Nekem is volt olyan barátnőm akinek állandóan mehetnéke volt, nem is lett hosszú a kapcsolat, én besokalltam ebből... Hasonló a hasonlóval, az fog hosszútávon működni, ez a véleményem!

29F

2017. febr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

gondold végig, hogy jöhetsz ki ebből jól. nincs pénzed, és néha elmész vele ide-oda, ő meg befizet, hiszen nem gond neki. vagy: kevés az időd és nyomaszt a jövőd, úgyhogy egyelőre belföldön utazgattok. vagy: maradsz, ahol vagy, csinálod, ami eszedbe jut, és nem zavar, hogy ő mikor hol van.


másik szempont:

"Neki biztos a " jovoje"

Azt mondja hogy ő élvezni akarja az eletet.."

nekem gond lenne, ha valaki nem ismeri, milyen megküzdeni valamiért. így nem érthetjük meg egymást igazán.


"azt mondta begyepesedett vagyok"

minimum beszóltam volna neki. ezt a dumát nem a helyzet adja. talán kicsit el van magától szállva. ettől függetlenül végiggondolnám, hogy lehetnék rugalmasabb, nyitottabb (mert én amúgy is ezt szeretném).


" Utazni szerintem ráérek 25eves koromba is"

persze, mindenre ráérsz akármikor, de amibe nem kezdesz bele kicsiben, abból nem lesz semmi. ez úgy hangzik nekem, mint egy kifogás. most nem érdekel a téma, de azért "megígéred" neki, hogy 25 évesen majd fog. amire semmi garancia. ha felszállsz egy szekérre, és ragaszkodsz hozzá, nem fogsz róla egykönnyen leszállni.


" illetve szereintem az ember 40eves kora után is utazhat ha kirepultek a gyerekek, mert tekintve a helyzetet elég veszélyes a mai Európa.. "

szerintem döntsd el, hogy valójában mi a problámád, illetve hogy csak kifogást keresel-e.

2017. febr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!