Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nem tudok megváltoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudok megváltozni, mit tegyek? Ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párommal már egyszer szakítottunk, akkor is az én viselkedésem miatt. Nem akarom, hogy ez újra megtörténjen.

Nagyon szeretjük egymást és mos ismét már 9 hónapja együtt élünk azonban az egész kapcsolat elég hullámvasút, egyszer fent egyszer lent.

Persze mindenhol vannak veszekedések, ezt én is tudom.

De 90%-nak én vagyok az okozója és ezt be is látom...

Többször említette már párom, hogy nem figyelek eléggé arra amit mondok ezért sokszor megbántom és sajnos igaza is van. Sajnos ilyen az alaptermészetem és néha elég csípős megjegyzéseim vannak, arcokat vágok kb automatikusan egy-egy megjegyzésére. És egyáltalán nem akarom őt bántani viszont nagyon sokszor tényleg bántó vagyok... És ezt mindig csak utólag veszem észre.

Ma is történt ilyen konfliktus, és már könnyes szemmel mondta, hogy próbáljam meg előtérbe helyezni a kapcsolatunkat és ne legyenek ilyen megjegyzéseim.


Annyira félek, hogy elveszítem pont emiatt, nem tudnám megbocsájtani magamnak. Utálom, hogy folyton megbántom...


Mit tanácsoltok? Lehet ezen még változtatni? Tudom, hogy "ilyen vagyok", de valahogy csak lehet ezt kontrollálni?

Bármi tipp, ötlet jól jön...


Köszönöm!


20L


2017. febr. 18. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Ha ember vagy, minden cselekedetedet TUDOD kontrollálni. Persze ha nem akarod az más kérdés. De akkor meg ne ird a sok sajnost! ALapeset, hogy ne po-ázz amig nem gondolkozol. ENNYI!
2017. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát egy ilyen idióta pi...csával én sem lennék együtt. Bár én még lehet fel is pofoználak
2017. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Három lehetőség van:


1. te tanulsz meg "tízig számolni"

2. ő tanul meg reflexből-zsigerből reagálni (vö.: "parasztnak lenni")

3. te is egy kicsit, ő is egy kicsit... és "félúton" találkoztok.

2017. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2: köszönöm az idióta p.csa jelzőt. Még jó hogy nem ismersz egyáltalán, tanácsot kértem nem pedig szitkozódást. ÉN próbálok változni te viszont valószínűleg ugyanilyen p-raszt maradsz mindig is.


A többieknek köszönöm.

2017. febr. 20. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Borderline vagy? Bipoláris?

Velem az van hogy hirtelen átváltok sennnienbe ok nélkül, és ideges leszek,dühös, vagy akár semmien, és inkább nem szólok senkihez, mert csak megbántanám. Barátom ezt megérti és elfogadja, lehet nincsen ilyen mentális problémád. Csak a lényeg, hogy ne a párodon vezetsd le a feszkód.

2019. máj. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Probaljatok konpromisszumot kötni, a párod ne csak azt monjda milyen vagy, hanem legyen megértő,és legyen terve mi a teendő neki, neked meg azt hogy felismered a hangulatod, és teszel ellene hogy ne a párodra vidd rá. Menni fog, kellő idő és odafigyeles.
2019. máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!