Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek én is csalfa nő?

Figyelt kérdés

Párommal majdnem 2 éve vagyunk együtt, de kezdenek tönkremenni a dolgok. Hogy mást ne is említsek, a szexuális életünk egy csőd, csak 2 hetente képes lefeküdni velem. Többször is beszéltem a párommal erről a problémáról, de úgy tűnik falra hányt borsó.

Pár napja viszont pont felbukkant az egyik expasim és felajánlotta "szolgálatait". Eddig sosem csaltam meg senkit, de úgy érzem ebben a helyzetben meg kell lépnem. Szerintetek?


2010. máj. 8. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
szakíts vele ha mással akarsz dugni. légy ember...ne büdös ribanc
2010. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha megléped akkor r*banc vagy. Előbb légy szabad, utána esetleg.
2010. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előbb szakíts, aztán jöhet más.
2010. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha semmiképp nem akarsz szakítani, akkor ez attól függ, képesnek érzed-e magad arra, hogy utána elszámolj magaddal. Nem lesz-e probléma azzal, hogy utána tükörbe nézz, meg a pasid szemébe. Büdös ribancnak éreznéd-e magad tőle, vagy jogosnak éreznéd a dolgot, mert te próbáltad helyrehozni, de nem lehet. Ezeken gondolkodj el, és ha egészen biztos vagy benne, hogy lenne pofád hozzá, mert jogosnak érzed, és képes leszel megkímélni az infótól, akkor hajrá. Én mindkettőt meg tudnám érteni (de gondolom úgysem az ítélkezésekre vagy kíváncsi). Nyilván etikusabb szkítani persze, de tudom, hogy két év után nem megy egyik pillanatról a másikra. Ha viszont tényleg megcsalod, gondolkodj el azon is, hogy képes leszel-e magadban tartani, nem pedig megtörni és önző módon a tudtára adni a saját feloldozásod céljából, miközben szakítani meg nem akarsz.

Én személy szerint nem mernék ilyet tenni, mert ismerem magam annyira, hogy utána begolyóznék a bűntudattól, de nem vagyunk egyformák.

2010. máj. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, főleg az utolsót! Igen, ez a fő dilemmám, nem tudom, hogy tudnék-e tükörbe nézni és a párom szemébe, de a helyzet lassan tarthatatlan.
2010. máj. 8. 23:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
de ha ennyire rossz a kapcsolatotok, nemértem miért vagytok még együtt? a majdnem két év még annyira nem is sok, szoktak szakitani ennél hosszabb idő után is... meddig akarsz még szenvedni ebben a kapcsolatban??? marhára nemértem... nem jobb ugy mással lenni hogy nem megcsalás hanem szabad vagy?...
2010. máj. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy értettem, HA nem akar szakítani, de amúgy ilyen helyzetben elég erősen indokolt. Csak gondolom tétovázik még egy darabig bizonyos érzelmek és emlékek hatására. Az is előfordulhat, hogy pont a megcsalás fogja indukálni a szakítást. De az persze kevésbé etikus.
2010. máj. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem csalnám meg a páromat soha ! Ezt szokták mondani de mihelyt alkalom nyílik rá nehéz nemet mondani! Igaz?
2010. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Így van..
2010. jún. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az a prostituált,meg ribaxc aki az útszélén áll.Ennyi erővel a félrelépő férfi is hímringyó.Igaz??????

Ha nem egy kimondottan rendes és odaadó a pasid és még rossz is a félrelépés,akkor nem olyan gonosz dolog a félrelépés.Senkinek semmi köze hozzá.A te dolgod.Nem kell a társadalommal megosztanod.Nem csaltam még meg senkit úgy,hogy aktus is volt,de én is csalfa vagyok.Ha benne van a véredbe,akkor ilyen leszel úgy is.Fogadd el magad.A társadalommal,meg ne foglalkozz!!!!!!

2013. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!