Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy valaki elég érett -e egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Csak mert mindig lefikázzátok a 13-14 éveseket, hogy csak nagyon kevesen vannak ilyen korban, akik érettek lennének egy komoly kapcsolatra. Én személy szerint (14 vagyok) elég érettnek érzem magam, de ti úgy el tudtok bizonytalanítani, hogy áh biztos mindenki így érzi, aztán meg mégsem mindenki az. Akkor most ki az, és ki nem?
2010. máj. 9. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak tudod minden 13-14 éves azt hiszi magáról, hogy érettebb a koránál. És ez eléggé idegesítő dolog.. Én is 14 vagyok, mégsem érzem magam annak. Tudom, hogy olyan hülyeségeket csinálok, amire majd pár év múlva (ha megérem :D) úgy gondolok vissza hogy "ÚRISTEN". Attól, mert így fogalmazol, mint egy felnőtt(?), és mert érettebbnek hiszed magad, nem biztos, hogy az is vagy... Szóval.. szerintem nincs érettebb 14 éves. Ez van.


72es

2010. máj. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja bocs, nem akartam úgy fogalmazni mint egy felnőtt.
2010. máj. 9. 08:34
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Onnan, hogy nem itt tesz fel kérdéseket a párkapcsolatokról.
2010. máj. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok,nemhogy 14-15 éves fiú/lányt látok úgy viselkedni mint egy kb 6 évest, de sajnos rengeteg 20 évest is,sőt még felnőtt embereket,szülőket is...szánalmas

De persze akadnak kivételek...

2010. máj. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!