Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostmár semmi se köt ide,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostmár semmi se köt ide, készülök kimenni külföldre. De félek, hogy nem fogok tudni barátnőt találni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Itthon, tudtam kapcsolatokat kialakítani, voltak is barátnői, mostmár szerencsére, vagy éppen nem szerencsémre, nem köt ide semmit sem. Ki készülök menni külföldre. Még csak 20 éves vagyok, de nem tudom, hogy sikerül-e beeilleszkedni. Volt már valaki igy, hogy kiment külföldre, és ott találta meg az igazit?
2011. okt. 9. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Én szívesen megyek veled ha fizeted az utat.

20/L

2011. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben van, gyere :) Bár nem a USA-ba megyek, szóval a repjegy se drága.
2011. okt. 9. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:

hasonló cipőben járok haver ... :D


25/F

2011. okt. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én most vergődtem haza!!! SOHA TÖBBET NEM MEGYEK KI!!! Alig tudtam annyi pénzt félretenni, h megvegyem a jegyet! Az aljanépség, arabok, négerek, kínaiak előbb kapnak munkát mint mi! Drága minden, és nagy a kisértés... Beszélek németül, de végül már szinte árultam magam, hogy legyen mit ennem. ÉS A LEGSZEBB a dologban, hogy konkrét helyre mentem, előzőleg letelefonáltuk, minden oké, - mikor kint voltam, persze minden másképp volt. Pl. a "szállás van" dumára a valóság az volt, hogy az istálló különb volt, mint az a szoba, ahol 4 fiú lakott , s ezért levontak napi 10 eurót! A kaja - amit ők főztek - kötelezően napi 10 euró volt az ebéd, ami sok pénz, de nekem idegen és kevés volt! A fizetés "csak" 30%-al lett kevesebb mire kiértem... Senki nem áll szóba külföldiekkel, mi csak auslenderek voltunk. Nemhogy csaj, de haver sem akadt... Szóval fél év után eliszkoltam máshova dolgozni, ahova úgy vettek fel, hogy 2 hét próbaidő fél fizetésért! ez gyár volt de börtönben jobban élnek mint ott! Az a szigor és ha elájultál, sem mehetsz ki a géptől, mert második alkalommal már kirúgnak... szóval mesélhetnék amiket láttam, hallottam, megéltem... s tudod mit, inkább itthon szegényebben, és a szüleimmel, barátaimmal és a kiscsajokkal, mint kint egyedül és megalázva,- ja és nincs kinek beszélj, mert mindenki elvan a saját bajával...

Na bocs, h ennyit írtam, de nagyon lebeszélnék mindenkit, mert azt a megaláztatást amit egy év alatt megéltem mindenhol, azt nem kívánom senkinek! Annak van kolbászból a kerítés, aki kifeküdte...legyen az lány, vagy fiú... értsd ahogy akarod! De annak is csak addig, míg bírja, s ha jön fiatalabb, szebb, stb akkor mehetsz! Az nem élet! Sokan próbálkoznak - mennek tovább, de sehol sem várnak igazán... a végén már sírtam... őszintén beszélek, hiszen nem tudjátok ki vagyok. Ja! most meg nem merem elmondani, milyen rossz volt hideg, rideg, idegen népség!

Szóval, nem hogy barátnőd, még melód sem lesz, meg kajád se! Ja, az egyetlen pozitívum, hogy leszoktam a cigiről, mert nem volt rá pénzem...:)JA a melóközvetítők csak ígérgetnek és lenyúlnak... na hagyjuk!

2012. nov. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor neked elég rossz életed lehet. Én nem közvetitő által mentem ki, igy nincs semmi baj, és az élet is jobb. Pro és kontra. Közvetitő által akit nem ismerek, sosem jöttem volna ki.
2012. nov. 18. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!