Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik de van egy pasija. TÖBB lent. Mit tegyek? Kérlek válaszokat

Figyelt kérdés
Helyesnek tart de nem merem megmondani neki hogy mit érzek iránta mert félek hogy visszautasít. segítsetek
2010. máj. 9. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne is mondd nemtom mit akarod bekavarni nekik a szart. Van barátja, hagyd békén.
2010. máj. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ááááá :'( még azért válaszkat
2010. máj. 9. 09:00
 3/10 anonim ***** válasza:
ne tedd tönkre a kapcsolatukat, ha tönkre teszed, akkor a csaj soha nem áll veled többé szoba!!
2010. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

most sokan szemétnek fognak tartani.. de egy lány ismerősöm szavaival élve: csak az a nő foglalt, akin fekszenek.. tehát, könnyen elképzelhető, hogy csak azért van a pasijával, mert még nem jött jobb.. ez esetben van rá esélyed.. de én nem azzal kezdeném hogy megmondom neki.. egyszerűen csak többet probálnék vele lenni.. elhivnám sétálni stb.. aztán majd kibújik a szög a zsákból. ha jól érzitek magatokat, akkor lehet egy nagy beszélgetésről szó. ha nem érdeklődik irántad, érezni fogod. ez esetben hagyd békén mint nőt. maradj a barátja.

rem kielégítő volt a válasz. :)

2010. máj. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves 9:35

KÖszönöm a segítséget. már van is vele egy találkám =) de szted az jó ötlet hogy van ott más is?

2010. máj. 9. 09:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén öket éljenek boldogan. Biztos nem azért van vele mert nincs jobb..,
2010. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

most miert mondjatok, hogy ne mondja el a lanynak amit erez?...itt mindenki meg van bolodnulva?

ha jo a lany kapcsolata a baratjaval, ilyen miatt biztosan nem szakit vele...es megeshet, hogy a lany azert van jelenlegi parjaval, hogy ne legyen egyedul...

mondd el neki:)

2010. máj. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

9:35 vagyok. :)

nemtudom, hogy ki lesz még ott, de sztem idővel pattintsátok le.. vagy legközelebb ugy szervezd, hogy véééletlenül csak kettesben sétáljatok..

nem azt mondom hogy akaszkodj rá, de ha elbeszélgettek, ajáld fel hogy elkiséred valameddik, vagy hivd meg egy forrócsokira.. :) légy kreatív. :)

2010. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
9:35 meglesz =)
2010. máj. 9. 12:16
 10/10 A kérdező kommentje:
meg ha valaki tudna irni jó dolgokat meghallgatom
2010. máj. 13. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!