Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akit csak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit csak nem régen ismertem meg és nagyon tetszik de nem tudom, hogy hogyan mondjam meg neki és hogyan hívjam el randira? Értelmes válaszokat Köszi.

Figyelt kérdés
14/F
2011. ápr. 30. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá. Köszönsz, megmondod a nevedet és megkérdezed nincs e kedve fagyizni veled.
2011. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
xD de már tudja a nevem meg nem egy suliba járunk meg álltalába a b.nőjével van...
2011. ápr. 30. 17:23
 3/5 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy ne támadd le :)Ha szoktál vele beszélgetni akkor nincs probléma mert egyszer felhozhatnád neki hogy nincs e kedve veled elmenni valahova. :) 14/L
2011. ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen szoktam vele beszélgetni köszi...
2011. ápr. 30. 17:28
 5/5 anonim válasza:
a legtöbb lány szereti ha egy fiú meghódítja. próbálj vele kettesben beszélgetni és kérdezd meg h hétvégén nem mentek el e pizzázni és így legalább megtudja h milyen vagy igazából. :):)
2011. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!