Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 éves nő vagyok.4 évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves nő vagyok.4 évig voltam egy kapcsolatban, akivel építhettem volna a jövőm, ehelyett folyamatosan az ex volt az eszemben, akivel én szakítottam, mert súlyos dolgokat tett meg velem. Nem tudtam elfelejteni, visszamentem hozzá. Hiányzik a jó?

Figyelt kérdés
Egy olyan kiegyensúlyozott kapcsolatom volt,h tervezhettünk volna,minden megvolt hozzá, ehelyett mikor el akart jegyezni, megijedtem szakítottam,nem tudtam vele elképzelni a jövőm.Emelett végig az exről ábrándoztam,akibe halálosan szerelmes voltam ( ezekszerint mindvégig) és nem tudtam elfelejteni. Visszamentem hozzá, de már nem olyan az egész,mint ahogy rég gondoltam rá. Évek teltek el, változtunk, több kapcsolata volt azóta,nem bízom benne és félek nem változott jó irányba. Annak idején az agresszivitása és bunkósága miatt szakítottam vele. De ugye ő a nagy szerelem. Most viszont hiányzik a régi. Mit tegyek? És ha azóta talált valakit,akit szeret és megbecsüli? Tudom aljas vagyok, ne oktassatok,mert tudom h sz.rban vagyok, magamat hoztam ide..
2017. febr. 21. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb, amit tehetsz, ha kimászol a kakiból.

Elsőre otthagyod a mostani pasid, mert ez nem működik.

Aztán békét hagysz a másik pasinak is, mert nem ő hiányzik, csak a kényelem, és így az se működik.


Egy kicsit ülj meg a fenekeden, tedd magad rendbe lelkileg, ideje rájönnöd, hogy milyen férfira van szükséged hosszú távon, és majd utána kezdj el ismerkedni.


Egyelőre csak a hibákat ismétled, miközben telnek az évek.

2017. febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Ékes példája annak hogy sok nőnek fogalma sincs hogy mit akar.

28 évesen ilyen szinten az exről álmodozni, és eldobni egy jövőbelit tervet? Ne haragudj de ez akkor nem jutott eszedbe mikor elkezdtétek alapozni? Hogy "hu b+, én ettől az embertől nem is akarok gyereket, kell a régi kreténem"


Persze hogy nem olyan...mit vártál? az újrakezdés sosem olyan...Csomó dolog sérült, elszakadt, bár új szálak létrejöttek, de sosem fogják pótólni a kulcsfontosságúakat.

Nem bántalak azért mert mentél a szíved után. Jogos, hiszen ha igent mondasz a lánykérésre, de boldogtalanul annak sincs értelme.

Azért viszont igenis hibás vagy, hogy 4 évig szívattál egy embert miközben végig másba voltál szerelmes. 4 évig másba!!!!

Vajon szex közben is az exed járt a fejedbe?

Ha egy kicsit is számít még valamit a lelkiismereted magadnak, mindkét férfit kizárod az életedből!!!

Mert ha visszamész mész ahhoz aki nőül kért (és van olyan hibbant, hogy visszafogad, hozzám biztos nem kéne jönnöd), eltelik majd megint 1 év és jajj hát én mégiscsak emebbe vagyok szerelmes?

Egyetlen megoldás a helyes: mindkettővel elvágni MINDEN szálat véglegesen!

Kicsit szálj magadba, értékeld az életed, és gondolj bele hogy neked hogy esett volna ha a srác jelenti be, hogy ja 4 éve veled vagyok, bocsi de végig a volt csajomat szerettem, és most vissza is megyek hozzá.

Sőt mindeközben a "régi" szerelmed is mondta volna, hogy bocs bébi, de menyasszonyom van.

na?!

Hol lennél most?

2017. febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző jól mondja,ülj le es gondold át magad,a dolgaidat.+ Egy harmadik a megoldás Nálad.
2017. febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Egyik férfivel sincs jövőd. Az elsővel azért mert rosszul mérted fel a tereped. De eljutottál arra a szintre ezek szerint, hogy letedd végre a mesekönyvet.

A másikkal, aki becsült, meg azért mert 4 éven keresztül átverted. Én ha tényleg legalább csak barátilag szeretem akkor inkább drukkolnék neki, hogy minél gyorsabban találjon egy nálam sokkal jobb nőt. Aki szereti, tiszteli, értékeli. Ennyit megérdemel.


És azt javaslom mint a fölöttem író: kicsi pihit tartanék és elgondolkoznék az életen. Nem kell folyton, hogy valaki legyen aki tömjön, hogy úgy érezzem rendbe minden, mert látod, hogy ez nem így működik. Ha egyedül vagy újra tudsz gondolni mindent. És a végén tiszta lappal, tiszta szívvel egy új férfivel minden újrakezdeni.

2017. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindent elmondtak előttem. Egyedüllét kell neked, hogy tisztába jöjj önmagaddal, az érzéseiddel, az elvárásaiddal. Hiba volt szerintem összejönni a másodikkal, mert az csak egy menekülés volt. Kényelmes, unalmas, megszokott. A pezsgés és a nagy szerelem utáni vágy meg visszahajtott az előzőhöz, akiben már sosem fogsz megbízni. Konklúzió:


Szakítsd meg a kapcsolatot mindkettő fiúval. A bunkó már rég leírta magát, csak nem gyászoltad meg, a második meg csak egy unalmas, szürke egérke volt a szemedbe. Jön még szerelem az életedbe, de ahhoz az kell, hogy rendbe szedd magad, mert ezzel a hozzáállással csak irtani fogod önmagad és a pasik idegsejtjeit!

2017. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Demény József ***** válasza:
Jól csináltad ! Ha nem mész vissza,még a mai napig is azt hinnéd,ő volt a királyfi ! Így ezt a téveszmét lezártad. Az elsőt is kizárhatod,hiszen mellette (alatta felette) a másikra gondoltál közben. Lehet őt is reptetni ! Jöhet az új csoda,letisztult aggyal,és érzésekkel.
2017. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!