Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal másfél éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal másfél éve vagyunk együtt, fél éve kezdődtek a gondok, leginkább bizalomhiány őfelé, pedig velem súlyos dolgot nem tett, csak a múltja. Sokat bántottam ezzel, fél éven keresztül folyamatosan. H tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
már jó vagyok hozzá, és szerencsére ugyanúgy szeret, de nagyon bűntudatom van az elmúlt fél év miatt, csoda h kitartott mellettem. sose bocsátom meg magamnak amikkel bántottam. h tehetném jóvá nemcsak az ő szemébe, hanem magamnak is ,h tudnék elszámolni? azóta is gyötör 24/N
2014. márc. 24. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt mostanság.Én megkérdeztem tőle hogyan tehetném jóvá,amire az volt a válasz,hogy sehogyan.Majd az idő elfeledteti.
2014. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és tényleg elfeledteti szerinted?
2014. márc. 24. 16:34
 3/6 A kérdező kommentje:
őt nagyon sokszor megbántottam, volt h sírt is, pedig férfi...de már annyira kiakasztottam :/ hihetetlen,h tudtam ilyen lenni
2014. márc. 24. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:

O.O

Jézusom. Miért bántottad? Ha szeretsz valakit, miért bántod?


Bocs, de ez számomra magas. Én és a barátom is vétettünk hibákat, de csak azért, mert éppen még nem ismertük eléggé egymást. Viszont amint megbántódott, megbeszéltük, hogy miért esett neki rosszul amit mondtam és többet nem hozom fel újra, mert tudom milyen rosszul esne neki.

2014. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:(
2014. márc. 24. 16:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, én sem értem, hogy alapból hogy jött ez. Mert szerintem ha szeretsz valakit, akkor úgy szereted, ahogy van. Nem számít a múltja, meg ilyenek. Gondolkozz el rajta, hogy miért lehettél vele ilyen. Mert szerintem nem véletlen. Aztán meg szerintem annyi, hogy ne legyél többet ilyen.
2014. márc. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!