Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal 14. éves házasok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócska1 kérdése:

Párommal 14. éves házasok leszünk áprilisban. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már egy pár éve nincs köztünk testiség. néhány ölelés és csók ami inkább szájrapuszi. mikor kérdeztem,eleinte fáradtságra hivatkozott meg nekem is gyakran fáj a fejem sajnos. de egy ideje volt egy veszekedésünk,akkor mondta el hogy mióta nem iszik kb 5 éve nincs merevedése. kértem,vizsgáltassa ki magát. nem akarja. 43 éves lesz,én 38. ti gyanakodnátok hogy van valakije?

2017. febr. 22. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Én inkább arra gyanakszom, hogy sz@rul vette a kritikus 40-es fordulót... Ez olyan +/-2 év férfiaknál. Amikor mindenki csinál egy visszatekintést, ha akarja, ha nem. És ha akkor nincs megfelelő válasz bizonyos kérdésekre, annak minden további nélkül lehet ez az eredménye. Szerintem emberileg is meg van zuhanva, nem? Valószínűnek tartom, hogy elvesztette a saját belső motivációját. 39F
2017. febr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Ne gyanakodj, hanem segíts neki! Szegény férjed már öt éve szorong és most végre megosztotta veled a titkát. Iszonyatos lehet ez egy negyvenes férfinek. Most állj mellé, hogy érezze a támogatásod és szereteted! Remélem, hogy a válaszoló férfiak őszintén elmondják neked, hogy mit is élhet át a férjed. Fogadd meg a tanácsaikat!
2017. febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi. de hogy segítsek rajta ha elzárkózik a vizsgálatoktól?
2017. febr. 22. 10:33
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Voltam ilyen helyzetben sajnos. Hiába álltam a férjem mellett és támogattam, éveken keresztül csak ígérgetett, hogy "majd megoldja". Nem engedte, hogy segítsek, nem vont be semmilyen módon. (Neki volt merevedése, másfajta szexuális zavara volt, de mindenképpen szakembert igényelt volna, amit ő nem vett igénybe.) Megbeszéltük, hogy elmegyünk párterápiára, elvileg rábólintott, de amikor időpontot kértem, akkor közölte, hogy nem fog eljönni velem. Kértem, könyörögtem, később már veszekedtem, aztán újra kértem... Adtam még egy esélyt és még egyet és még egyet... semmi nem változott, kb. három éven keresztül. Mindenben a kedvében jártam (mert szerinte ettől javult volna a helyzet), de nem volt változás.

Amikor már nagyon kiélesedett a helyzet és könyörögtem, hogy közösen dolgozzunk a kapcsolatunkon, építsük fel újra az alapoktól, akkor neki lett egy (testiség nélküli) kapcsolata egy férjes nővel. Fizikailag nem csalt meg (a nő nem akarta, neki csak az udvarlás kellett), de titokban randizgattak, így a férjem számtalanszor hazudott a szemembe. Utólag elmondta: egyszerűbbnek tűnt egy új kapcsolatba kezdeni, mint a régit megjavítani. Akkor bukott le, amikor már a végét járta ez a kapcsolat, iszonyú rosszul esett, de még mindig küzdöttem volna. Csak hát továbbra is egyedül küzdöttem...

Amikor feladtam és közöltem, hogy immáron tényleg vége, akkor esett kétségbe, akkor fogta csak fel, hogy mit veszíthet. Ígérgetett, fogadkozott, de már késő volt. 3 évnyi ígérgetés után már nem tudtam neki hinni. Úgy hiszem, kapott elég esélyt, hogy bizonyítson, hogy képes tenni a kapcsolatért, de nem élt ezekkel a lehetőségekkel.

Örülök, hogy le tudtam zárni, eleinte nehéz volt úrjaépíteni az életem, de azóta sokkal harmonikusabb minden. Évekkel később pedig lett új, sokkal jobb párkapcsolatom.

2017. febr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is utolsó. sajnálom hogy hasonlóan jártál. de örülök hogy már jobb kapcsolatban élsz
2017. febr. 22. 10:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Buta az az ember, ha nem megy orvoshoz, ha baja van.

És még azt se tudja milyen baja, mert lehet egy egy kedves érszűkület is s két év múlva a lábát is lenyisszantják. Vagy cukorbetegség, meg ezer más.

Én 50 körül hagytam abba a piálást, - tehát 10+ éve - de még nem nagyon jelentkezett merevedési zavar, szóval az a magyarázat nem áll meg.

Neked meg van még vagy 30 szexuálisan aktív éved, 5000 körüli aktussal és boldogsággal, azt akkor mind le akarja sztornózni, mert fél a doktor bácsitól?

Amikor volt feleségem és megcsaltam, akkor ügyeltem arra, hogy otthon ne változzak feltűnően, a szexben sem.

2017. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A szexuális potencia a férfiaknál tabutéma. Ennek zavarairól egymás között sem beszélnek, nemhogy egy nőnek. Most, hogy a férjed kibökte neked, az azt jelenti, hogy megbízik benned, a végletekig kitárulkozott neked, most a legsérülékenyebb. Ne cseszegesd most orvossal, hagyd pár hétig, hogy ezt feldolgozza magában. Most ő itt tart:

-ha nem áll fel nekem, akkor nem vagyok férfi

-ha nem vagyok férfi, akkor elhagy a felség

2017. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7, pár éve sunnyog a pasi, hogy hátha az asszony nem veszi észre?

Nem cseszegetés, az se, ha megkérdené, hogy mégis ő, a feleség hol, hogyan jusson szexuális örömhöz, ha már a férj nem tesz semmit ezért.

Aki meg nem megy orvoshoz, mert az egoja nem engedi, az nagyon buta

2017. febr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!