Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mert nem kivan mar a baratom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert nem kivan mar a baratom? 3 eve vagyunk egyutt.

Figyelt kérdés
2017. febr. 22. 16:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ennyi alapjan lehetsz igenytelen balna is vagy o homoszexualis akar.
2017. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szimplán lejártál neki.
2017. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mi tortenne ha megkerdezned ??
2017. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hat nemvagyok balna 48 kg vagy ok es 21 eves ugyh hulyeseget ne orphans!
2017. febr. 22. 16:39
 5/16 A kérdező kommentje:
irogass*
2017. febr. 22. 16:39
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem ez valami újfajta szleng, hogy leárvázol valakit. :D

De hogy a kérdésre is.. Lehet túlságosan stresszes lett az élete az utóbbi időben, lehet sok volt a kimondatlan szó, gondolat ami fokozatosan ideáig sodorta őt. De lehet csak rád unt. Három év után ez már rég aktuális ilyen fiatalon. Vagy új közösségbe került ahol látott ezt azt, beoltották ezzel azzal és úgy érzi, hogy eleget evett már ennél az asztalnál, de szeret téged annyira, hogy ne akarjon kihasználni a továbbiakban, viszont lutrira nem ül át máshova.

2017. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy balna vagy... *facepalm. Hanem azt probaltam jelezni, hogy semmit nem irtal a kerdesedbe, igy a problemaidra valo magyarazat eleg szeles skalan helyezkedik el - magyaran nem lehet valaszolni. Ennyi erovel "miert nem beszel ma velem a parom?". Tudnal ra relevans, hasznos valaszt adni? Nem.
2017. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
mar kerdeztem nagyon sokszor h mi baja es mindig kitalal valamit h faradt stb.
2017. febr. 22. 17:00
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Lehet szakitanotok kéne és új párt találni neked.
2017. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Meg kell beszélni.Más módszer nincsen az őszinte kommunikáción kívül.

Rengeteg kapcsolat azért megy tönkre,mert nem tudnak őszintén beszélni egymással.Inkább visszafojtják a gondokat,vagy éppen másnak mondják el , nem a párjuknak..Aztán idővel ez visszaüt..

Szóval üljetek le megbeszélni.

Biztosan van valami oka, hogy nem úgy viszonyul már a szexhez,mint korábban. Meg kell kérdezni és megoldani,hogy újra jó legyen

2017. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!