Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rámírt egy kamufacebook, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámírt egy kamufacebook, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rám írt egy kamu facebook, hogy mesélni fog a páromról bizonyos dolgokat.(21 évesek vagyunk, 1,5 éves kapcsolat).

Közölte, hogy nem fogja felfedni a kilétét, de azért írt, mert a párom átvágta anno őt(lány ő ahogy leveszem),és, hogy ne dőljek be a páromnak, velem is ezt fogja tenni, kihasznál. Szavahihetősége bizonyítására el fogja küldeni kettejük beszélgetését.

A párommal megbeszéltük, ha ilyen adódik szólunk egymásnak, mert vannak rosszakaróink.

Szóltam neki, mire ő teljesen kiakadt, hogy azonnal tiltsam le a személyt és nehogy beszélgessek vele. Mondom miért ne? Neked hiszek, de kiváncsi vagyok ki lehet ez és mit hazudozik össze vissza, mire a párom szó szerint idegrohamot kapott, és addig hívogat míg nem tiltom le a személyt.

Azóta 0-24-ben erről beszél. Értem én, hogy zavarnak a rosszakarók, de akinek nincs titkolni valója, mitől fél ennyire? Engem ez bizonytalanított el, hogy a párom így kiakadt.


2017. febr. 22. 17:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
De izgi. Várom a folytatást.
2017. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak akkor derul ki, ha elkered azt a bizonyitekot.. addig kar ragodni rajta, hogy ezert vagy azert kapott idegrohamot a parod.
2017. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nekem elég zavaros ez a történt.

Én mondanám neki,hogy küldje azt a beszélgetést ha tényleg van valami ilyesmi a birtokában.

De ha így nem csalt meg a barátod,jóval azelőtt történt,hogy összejöttetek volna,akkor nem hiszem,hogy sok jelentősége van.

De nyilván vaj van a füle mögött, ha semmi rosszat nem csinált volna,akkor csak jót neved ezen a kamu profilon és állna elébe,hogy küldje azt a beszélgetést.

Így a reakciója alapján szerintem van alapja annak,amit a csaj írt.

Viszont nem értem,hogy mi szükség van a kamu profilra?Ha beszélgetést küld,abból egyértelműen kiderülhet,hogy ki is ő igazából..Legalábbis a párod felfogja ismerni.

Meg miért nem küldi egyből a beszélgetést, miért kell kertelni meg húzni az agyad?

Szóval elég fura, én még azt is el tudom képzelni,hogy a párod csinálta a profilt ,hogy teszteljen,mennyire bízol benne.

Én megírnám a profilnak,hogyha tényleg van ilyen beszélgetés,akkor várom, de ha nincs,akkor ne raboljuk egymás idejét.

+ha egy régi történet,akkor nincs jelentősége szerintem.

Nekem is volt a párom előtt olyan ,akit eléggé rondán dobtam ki.De ettől függetlenül a párommal ezt nem tenném meg

2017. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Kétesélyes. Vagy megcsalt, és azért akadt ki, vagy semmi rosszat nem tett, de k#rvára zavarja, hogy valaki be akar nektek kavarni. Engem is rohadtul zavarna, hogy valakinek b#ssza a csőrét a kapcsolatunk, és nem is biztos, hogy a legprofibb módon tudnám lereagálni hirtelen felindulásból. Innentől kezdve meg már lejtő, mert a bizalom elveszett...
2017. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, mit kamuznak rólam.
2017. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kérd el az ígért bizonyítékot. A párod viselkedése már önmagában ok erre. Neki pedig meg kéne mondanod, hogy ne parancsolgasson neked, mert erről te döntesz. Igazán jogod van látni.


Saját tapasztalat: kamu profilról írt egy nő, aki állítólag az exem szeretője volt. Megkértem az exem, hogy akkor írjon előttem a hölgynek, és vonja kérdőre ő, mivel őt vádolta megcsalással, de nem mert írni neki. Evvel el is mondott mindent.

2017. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
59%
ajjaj nagyon gyanus a baratod.. kerdezz vissza a kamuprofilnal
2017. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
....
2017. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Hát érdekel a dolog kimenetele...
2017. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytik, hogy ennyien írtatok.

A dolog kimenetele ez lett:

A kamu profil nem küldött semmit, közölte, hogy oda meg vissza van a páromért, és hogy rossz beletörődnie, hogy engem választott a párom.

2017. febr. 22. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!