Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérné megpróbálni? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné megpróbálni? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú,már ismerem egy ideje,de úgy alakult hogy csak nemrég kezdtünk beszélgetni,igazából ismerkedni.

Több dologból is következtetve azt hiszem hogy tetszem neki.Belül szinte tökéletes,külsőleg sem tudnék semmit mondani ami nagy gond lenne rajta,helyes az arca,szép a szeme,a mosolya stb tehát tényleg semmi probléma,de valahogy olyan plusz vonzódást nem érzek.

Tartok attól hogy esélyt adjak neki ha esetleg egyértelműen tudtomra is adja hogy többet akar...

A volt barátommal is úgy jöttem össze hogy nem tetszett és szexuális téren nem volt vele semmilyen,mondjuk benne volt amit kifejezetten csúnyának láttam,míg ebben a fiúban nincs...

Kialakulhat így vonzalom vagy nem sok esélye van?



2017. febr. 22. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Minek jössz össze olyannal aki nem tetszik aztán meg le is fekszel vele?Téged sem az eszedért fognak szeretni hehh

Persze,feküdj le vele is,nem értem most mit hezitálsz hisz ő még jobban is tetszik!

2017. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló azt kihagyta, h fattyaz le neki 3 gyereket. Úgy lesztek csak igaziak :D
2017. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bár kapcsolatom most nincs,de a barátaim többek között az eszemért is szeretnek :D szóval talán buta döntést hoztam a múltban bizonyos dolgokkal kapcsolatban,bár vége nem ezért lett. Most pedig nem azt kérdeztem hogy mi a vélemény arról hogy az előző barátommal mi hogy történt és nem is azt hogy ezzel a fiúval lefeküdjek-e,nyilván vonzalom nélkül nem tenném,de hülyíteni se akarom,ezért kérdezem hogy kialakulhat-e így...
2017. febr. 22. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Van rá precedens, hogy az érzelem idővel jön... Tapasztalat.
2017. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!